­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 27 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

Сайт «Опендатабот» оприлюднив ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва, якою слідчий суддя О.В. Піхур, розглянувши клопотання слідчого з особливо важливих справ 3-го відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС старшого лейтенанта податкової міліції К.О. Загуменного про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, які перебувають у володінні Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області (код 4061346), встановив, що старший слідчий з особливо важливих справ 3-го відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС старший лейтенант податкової міліції К.О. Загуменний звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва з клопотанням, погодженим прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України О.П. Кіпчарським по кримінальному провадженню №32018100110000031 від 27.03.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, які перебувають у володінні Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області (код 4061346).

Клопотання мотивоване тим, що слідчим управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС здійснюється досудове розслідування за ознаками кримінального провадження.

Як вказується в матеріалах суду, досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» в 2018 році документально оформили фінансово-господарські операції з ТОВ БК «Мегаполіс» та ТОВ «Агросервіс 2012» щодо нібито оренди нерухомого майна, будівництво яких фактично не завершено та об’єкти яких не введені в експлуатацію. В ухвалі суду вказується, що зазначені дії стали підставою для списання грошових коштів та незаконного формування податкового кредиту з ПДВ, що призвело до ухилення від сплати податку на додану вартість ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» у сумі 6 881 553 грн.

Судом встановлено, що службові особи ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» (код 00388932) впровадили злочинну схему із завищення податкового кредиту з податку на додану вартість, використовуючи в ланцюгу постачання підконтрольні підприємства ТОВ БК «Мегаполіс» (код 35103709) та ТОВ «Агросервіс 2012» (код 36783533), шляхом відображення операцій з оренди об’єктів (майна та основних засобів), будівництво яких фактично не завершено, монтажні та пусконалагомджувальні роботи на той період не закінчено.

Щоб провести досудове розслідування, старший слідчий з особливо важливих справ К.О. Загуменний просив суд на отримання тимчасового доступу до речей та документів, що містять охоронювану законом таємницю, які знаходяться у володінні Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області, та в яких містяться відомості щодо отримання в 2016-2018 роках містобудівних умов та обмежень щодо будівництва.

Суд, враховуючи ту обставину, що при наявних обставинах існує реальна загроза знищення або зміни документів, до яких надається доступ, слідчий суддя, як відзначається, вважає за необхідне розглянути клопотання без виклику осіб, у володінні яких вони знаходяться.

Слідчий суддя ухвалив клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ, старшого лейтенанта податкової міліції К.О. Загуменного і задовольнив його частково. В ухвалі перераховуються об’єкти, на які затребувані містобудівні умови та обмеження. А також вказується, що строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення.

Слідчі вже побували в райдержадміністрації та отримали згідно рішення суду документи.

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.