­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 квітня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 31    

Вибори були чесними та демократичними, що вже підтверджено міжнародними спостерігачами.  Тому є цікаві і нестандартні докази.

На закритих дільницях в армії результат Порошенка набагато вищий, ніж в цілому по країні, що свідчить про високий рівень його підтримки в Збройних силах України. Крім того, дуже багато голосів набрали опозиційні кандидати, що свідчить про відсутність будь-якого тиску на військовослужбовців.

На фоні високих оцінок закордонних спостерігачів мали би вибачитися ті політики, які поширювали фейки про нібито підкуп, «сітки Порошенка», засилля адмінресурсу тощо. Де це все?

В першому турі Президент поламав сценарій своїх опонентів, як зовнішніх, так і внутрішніх, які ставили собі за головну мету не допустити його до другого туру виборів. В умовах жорстких дезінформаційних атак з боку опонентів, насамперед каналу «1+1» Коломойського, в умовах коли проти нього діяли 38 кандидатів з 39-ти, Порошенко зміг вийти до другого туру. Хоча Коломойський планував туди вивести двох своїх кандидатів: не лише Зеленського, а й Тимошенко.

Проте немає жодних підстав до ейфорії. Для перемоги треба зробити значно більше, ніж зроблено.

Щоб перемогти у другому турі, потрібна тотальна мобілізація та надзвичайна концентрація зусиль наявних і потенційних прибічників Порошенка. Вони мають розуміти, що загроза перемоги Зеленського є надзвичайно високою.

Команда Порошенка поважає вибір тих громадян, які в першому турі проголосували за Зеленського та мають намір і надалі за нього голосувати.

Ми закликаємо усіх наших прибічників так само з повагою сприймати вибір інших, навіть коли він нам не подобається.

Однак ми виходимо з того, що Петро Порошенко, як би його не критикували опоненти за помилки та прорахунки (не помиляється лише той, хто нічого не робить), краще впорається з тими викликами, які стоять перед країною у найближчі п’ять років. Він краще готовий виконувати функції Верховного Головнокомандувача та лідера вітчизняної дипломатії, що і є головними конституційними обов’язками Президента.

Зеленський, попри його успішну кар’єру в шоу-бізнесі, є абсолютно неготовим до тих викликів, які стоять перед країною та її керівництвом.

Президент Росії не Галкін, а Путін. Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей, а не містер Бін. То, як можна собі уявити Зеленського в ролі людини, яка представляє Україну на важливих міжнародних перемовинах? Хто піде на операцію, ляже під скальпель актора, який грає хірурга? Хто сяде в літак, де замість пілота артист, який знімався у ролі льотчика?

Зеленський не є агентом Путіна, як дехто твердить. Але коли ми говоримо про путінський сценарій, то маємо на увазі, що Путін хоче отримати саме такого слабкого і недосвідченого Президента України, як Зеленський. Йому кісткою в горлі стоїть Порошенко, який не дозволив Кремлю реалізувати жодну із своїх цілей в Україні.

Зеленський несамостійний і залежний від Коломойського.

Найяскравішим доказом такої залежності є їх спільне володіння «Кварталом» та інформаційна політика каналу «1+1», який належить Коломойському.

Канал надає необмежену підтримку Зеленському та є головним інструментом чорного піару проти Порошенка. Можна вважати, що Порошенко вийшов до другого туру з Коломойським. У Коломойського застарілий конфлікт з державою, він мститься Порошенку за націоналізацію Приватбанку, на яку той пішов, щоб врятувати гроші десятків мільйонів українців.

Тривогу викликає й ідеологічний портрет Зеленського. Це образливі жарти «Кварталу» про Україну та «хохлів»; тези російської пропаганди, закладені в «Слугу народу» (як-от теза про неминучий розпад України в останньому сезоні, показаному перед виборами); невміння чи небажання говорити українською; розмита позиція щодо європейської та євроатлантичної інтеграції.... Ідеологічно це щось подібне до його земляка Вілкула. Армія, мова, віра - це не його цінності.

Все це дає підстави розглядати можливе президентство Зеленського, як серйозну загрозу послаблення України, повернення її в зону впливу Росії, згортання курсу на членство у Європейському Союзі та НАТО.

Єдиний шанс зупинити цей сценарій - консолідуватися у другому турі навколо Петра Порошенка.

Незалежно від позиції кандидатів, що вибули із гонки, ми будемо апелювати до всіх виборців, хто голосував не по приколу: до виборців Смешка, Гриценка, Кошулинського, і навіть Тимошенко.

Зараз понад усе єдність усіх державницьких сил.

Костянтин ОМАРГАЛІЄВ, депутат Черкаської обласної ради

Актуальні новини

Борщ хіба що на свята?

on 19 квітня 2019

Кожен з нас знає, є борщ на плиті – є що їсти. Смачна, корисна, та й до недавнього часу недорога...

Великдень - 2019: у скільки шполянам обійдеться святковий кошик

on 19 квітня 2019

В останні тижні перед Великоднем на недільному ринку у Шполі спостерігається попит на м’ясо. Шполяни готуються до Великодня та поминальних...

Живі чи штучні квіти?

on 19 квітня 2019

Дедалі більше шполян обирають живі квіти на Радоницю (поминальні дні). Про це свідчать розповіді знайомих, та й відсутність великих черг...

Дурять?

on 19 квітня 2019

Експерти з Офісу ефективного регулювання підрахували, що українці втрачають на «прихованих» послугах мобільних операторів, які вони не замовляли, сукупно 100...

Призовники до військкомату не поспішають

on 11 квітня 2019

1 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову службу, який триватиме до 30 червня. Зі Шполянщини у цей період...

Укладуть дворічний контракт

on 11 квітня 2019

3 квітня відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти...

Вилов риби обмежено на два місяці

on 11 квітня 2019

З метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів під час масового нересту риби управління агропромислового розвитку Шполянської районної...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.