­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Вибори були чесними та демократичними, що вже підтверджено міжнародними спостерігачами.  Тому є цікаві і нестандартні докази.

На закритих дільницях в армії результат Порошенка набагато вищий, ніж в цілому по країні, що свідчить про високий рівень його підтримки в Збройних силах України. Крім того, дуже багато голосів набрали опозиційні кандидати, що свідчить про відсутність будь-якого тиску на військовослужбовців.

На фоні високих оцінок закордонних спостерігачів мали би вибачитися ті політики, які поширювали фейки про нібито підкуп, «сітки Порошенка», засилля адмінресурсу тощо. Де це все?

В першому турі Президент поламав сценарій своїх опонентів, як зовнішніх, так і внутрішніх, які ставили собі за головну мету не допустити його до другого туру виборів. В умовах жорстких дезінформаційних атак з боку опонентів, насамперед каналу «1+1» Коломойського, в умовах коли проти нього діяли 38 кандидатів з 39-ти, Порошенко зміг вийти до другого туру. Хоча Коломойський планував туди вивести двох своїх кандидатів: не лише Зеленського, а й Тимошенко.

Проте немає жодних підстав до ейфорії. Для перемоги треба зробити значно більше, ніж зроблено.

Щоб перемогти у другому турі, потрібна тотальна мобілізація та надзвичайна концентрація зусиль наявних і потенційних прибічників Порошенка. Вони мають розуміти, що загроза перемоги Зеленського є надзвичайно високою.

Команда Порошенка поважає вибір тих громадян, які в першому турі проголосували за Зеленського та мають намір і надалі за нього голосувати.

Ми закликаємо усіх наших прибічників так само з повагою сприймати вибір інших, навіть коли він нам не подобається.

Однак ми виходимо з того, що Петро Порошенко, як би його не критикували опоненти за помилки та прорахунки (не помиляється лише той, хто нічого не робить), краще впорається з тими викликами, які стоять перед країною у найближчі п’ять років. Він краще готовий виконувати функції Верховного Головнокомандувача та лідера вітчизняної дипломатії, що і є головними конституційними обов’язками Президента.

Зеленський, попри його успішну кар’єру в шоу-бізнесі, є абсолютно неготовим до тих викликів, які стоять перед країною та її керівництвом.

Президент Росії не Галкін, а Путін. Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей, а не містер Бін. То, як можна собі уявити Зеленського в ролі людини, яка представляє Україну на важливих міжнародних перемовинах? Хто піде на операцію, ляже під скальпель актора, який грає хірурга? Хто сяде в літак, де замість пілота артист, який знімався у ролі льотчика?

Зеленський не є агентом Путіна, як дехто твердить. Але коли ми говоримо про путінський сценарій, то маємо на увазі, що Путін хоче отримати саме такого слабкого і недосвідченого Президента України, як Зеленський. Йому кісткою в горлі стоїть Порошенко, який не дозволив Кремлю реалізувати жодну із своїх цілей в Україні.

Зеленський несамостійний і залежний від Коломойського.

Найяскравішим доказом такої залежності є їх спільне володіння «Кварталом» та інформаційна політика каналу «1+1», який належить Коломойському.

Канал надає необмежену підтримку Зеленському та є головним інструментом чорного піару проти Порошенка. Можна вважати, що Порошенко вийшов до другого туру з Коломойським. У Коломойського застарілий конфлікт з державою, він мститься Порошенку за націоналізацію Приватбанку, на яку той пішов, щоб врятувати гроші десятків мільйонів українців.

Тривогу викликає й ідеологічний портрет Зеленського. Це образливі жарти «Кварталу» про Україну та «хохлів»; тези російської пропаганди, закладені в «Слугу народу» (як-от теза про неминучий розпад України в останньому сезоні, показаному перед виборами); невміння чи небажання говорити українською; розмита позиція щодо європейської та євроатлантичної інтеграції.... Ідеологічно це щось подібне до його земляка Вілкула. Армія, мова, віра - це не його цінності.

Все це дає підстави розглядати можливе президентство Зеленського, як серйозну загрозу послаблення України, повернення її в зону впливу Росії, згортання курсу на членство у Європейському Союзі та НАТО.

Єдиний шанс зупинити цей сценарій - консолідуватися у другому турі навколо Петра Порошенка.

Незалежно від позиції кандидатів, що вибули із гонки, ми будемо апелювати до всіх виборців, хто голосував не по приколу: до виборців Смешка, Гриценка, Кошулинського, і навіть Тимошенко.

Зараз понад усе єдність усіх державницьких сил.

Костянтин ОМАРГАЛІЄВ, депутат Черкаської обласної ради

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.