­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Олег Ляшко – єдиний кандидат в Президенти України, який не боїться живого спілкування з народом, регулярно проводить зустрічі з виборцями у різних куточках нашої держави.

На минулому тижні лідер Радикальної партії, кандидат в Президенти України Олег Ляшко відвідав Шполу, де в кіноконцертному залі «Космос» зустрівся з жителями району. До речі, це перший кандидат, який побував у Шполі.

Гучними оплесками зустрів кандидата в Президенти переповнений кіноконцертний зал «Космос». «Я вдячний вам, дорогі шполяни, за те, що зголосилися прийти на цю зустріч, — звернувся до шполян Олег Валерійович. — Я наголошую, що йду на президентські вибори заради перемоги, заради вас, аби змінити життя в Україні на краще».

«Ми наведемо порядок в країні! Бо як не буде порядку, то не буде економіки, зарплат і пенсій — не буде нічого! — зауважив кандидат в президенти. — Сильна країна — це, в першу чергу, мир і сильна економіка!»

Олег Ляшко запевнив, що лише розвиваючи економіку, створюючи нові робочі місця, вдасться повернути з-за кордону мільйони українців, які виїхали на заробітки. «Я поверну ваших дітей і онуків з Польщ і Чехій. Вони зможуть достойно заробляти в рідній країні!» — завірив Олег Ляшко.

Лідер Радикальної партії нагадав шполянам, що саме його політична сила не дозволила продавати українську землю. «Нам потрібно, щоб наша земля годувала українців! — переконаний О.Ляшко, — а не закордонних хазяїв!»

Олег Ляшко звернув увагу присутніх на зустрічі й на інші наболілі проблеми, які накопичилися за останні п'ять років в Україні. «Зубожілі люди, смертність, що в рази перевищує народжуваність, відсутність робочих місць, через яку молодь масово покидає країну. Я вирішу усі ці питання, коли стану Президентом», — наголосив Олег Ляшко.

Кандидат в президенти переконаний, аби полегшити життя українцям, необхідно зробити рішучі кроки з подолання бідності, змінити політику нищення української нації. «Людей довели до того, що в них немає альтернативи: чи заплатити за комуналку, яка кілька разів у рік дорожчає, чи купити ліки. В жодній країні світу немає таких дорогих ліків, як в Україні. Я відновлю державний контроль за цінами на ліки і за якістю медичних препаратів, — заявив Олег Ляшко. — А першим моїм указом Президента України буде указ про звільнення Уляни Супрун з міністерства охорони здоров'я України. Міністром охорони здоров'я має стати людина, діти чи батьки якої лікуються в Україні. Мій план — зробити медицину доступною для кожного українця».

Вдесятеро підвищити допомогу на дитину пообіцяв зі сцени лідер Радикальної партії. «Я хочу, аби українців більшало з кожним роком! А для цього потрібно допомагати молодим родинам і в питанні грошового забезпечення, і в питанні забезпечення житлом, — озвучив свою позицію Олег Ляшко. — За мого президентства у бюджеті країни будуть передбачені кошти на пільгове кредитування програми будівництва житла для молоді, а також гарантії працевлаштування. Ті підприємства, які беруть молодь на роботу, повинні отримувати пільги по сплаті податків. Я хочу допомогти молодим людям відкривати нові можливості у своїй країні, на рідній землі!»

Крім того, лідер Радикальної партії наголосив, що в разі обрання його президентом одним з ключових стане розгляд питання про досягнення Україною енергонезалежності за рахунок збільшення видобутку власних корисних копалин, модернізація та інвестування даної галузі. «Ми вимагаємо скасування чергового підвищення ціни на газ, яке нинішня влада запланувала на травень, — закликав Ляшко. — Нам треба свій газ, своє вугілля і торф, тоді й тарифи будуть не захмарними, а справедливими».

Саме наведення порядку в країні, відновлення соціальної справедливості стали лейтмотивом зустрічі Олега Ляшка зі шполянами. «Я вже об'їхав півкраїни, зустрічаючись з людьми, — підсумував лідер партії, — та скрізь проблеми у людей майже однакові. Ці проблеми — наслідок недолугої державної політики, що проводиться в країні в останні роки. Я зміню ставлення держави до людини і наведу в Україні лад, де кожен з вас – пенсіонер, школяр чи робітник відчуватимуть себе захищеними».

Ірина Грабовецька

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.