­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 25 квітня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Минулого тижня в районі активно обговорювалося звільнення голови районної ради Олександра Кузуба з посади згідно поданої ним заяви.

Чогось особливого в цьому немає. Розмови про це відбувалися ще в кінці минулого року. А вірніше, після того, як міська рада Шполянської ОТГ затвердила чергову посаду заступника міського голови.

Та й як людина, як посадовець райради, він мав право це зробити. Інша справа, що трапляється подібне дуже рідко, а тому й незвично.

Але дана подія засвідчила, що районна рада почала перетворюватися на орган, даруйте за порівняння, на зразок такого собі апендикса.

Більшість депутатів, як і депутатська більшість від партії ВО «Черкащани», проживають на територіях новостворених територіальних громад, а продовжують представляти інтереси сіл, які залишилися самостійними. Вже цей факт вказує на парадоксальну ситуацію, що створилася.

Та й сам, тепер вже колишній голова райради, в останні часи перетворився на своєрідного агітатора інтересів Шполянської ОТГ, який їздив в села та агітував за приєднання до цієї громади, одночасно виступаючи, скажімо, проти створення Лип’янської ОТГ. Та й при розподілі майна його думка була на боці Шполянської ОТГ, а не на боці районної ради як власника районного майна.

Звичайно, можна виправдати подібне тим, що є партійна дисципліна, а Кузуб входить в депутатську більшість районної ради партії ВО «Черкащани». В міській раді Шполянської ОТГ теж більшість належить ВО «Черкащанам». А партійної єдності не можна порушувати, оскільки у них так не прийнято.

Є й ще одне припущення. Районна рада вже себе віджила і її вік рахується якщо не на місяці, то від сили на якийсь рік-два. В такому випадку, для чого очікувати, коли можна знайти місце затишніше та вигідніше.

Сам Олександр Кузуб не з тих, хто може діяти за принципом «капітан покидає корабель останнім». Це не в його характері.

Отож більшість його обирала, більшість і прийняла його відставку.

Тут не можна не врахувати й ще одного фактору. Вибори Президента в березні, а потім — депутатів до Верховної Ради України можуть внести зміни в політичне життя України, а отже, повинне змінюватися і становище на місцях. Яким воно буде, передбачити ніхто не може. І це не можуть не враховувати місцеві «Черкащани». Отож, може бути, як кажуть, не до партійної приналежності.

Таке життя, такі реалії.

Актуальні новини

Борщ хіба що на свята?

on 19 квітня 2019

Кожен з нас знає, є борщ на плиті – є що їсти. Смачна, корисна, та й до недавнього часу недорога...

Великдень - 2019: у скільки шполянам обійдеться святковий кошик

on 19 квітня 2019

В останні тижні перед Великоднем на недільному ринку у Шполі спостерігається попит на м’ясо. Шполяни готуються до Великодня та поминальних...

Живі чи штучні квіти?

on 19 квітня 2019

Дедалі більше шполян обирають живі квіти на Радоницю (поминальні дні). Про це свідчать розповіді знайомих, та й відсутність великих черг...

Дурять?

on 19 квітня 2019

Експерти з Офісу ефективного регулювання підрахували, що українці втрачають на «прихованих» послугах мобільних операторів, які вони не замовляли, сукупно 100...

Призовники до військкомату не поспішають

on 11 квітня 2019

1 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову службу, який триватиме до 30 червня. Зі Шполянщини у цей період...

Укладуть дворічний контракт

on 11 квітня 2019

3 квітня відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти...

Вилов риби обмежено на два місяці

on 11 квітня 2019

З метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів під час масового нересту риби управління агропромислового розвитку Шполянської районної...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.