­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 25 квітня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Важко сказати, чи думають в Шполянській ОТГ і зокрема її міський голова Сергій Кравченко про створення робочих місць на території своєї громади. Здавалося, робочі місця — це основа діяльності будь-якої громади. Але, схоже, в Шполянській ОТГ іншої думки.

Днями голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець на одній з нарад назвав меблі Шполянської меблевої фабрики найкращими в області.

Очевидно, Олександр Іванович мав на увазі виготовлення шкільних парт і іншого обладнання для навчальних закладів Черкащини.

За словами губернатора, вони не лише зручні, надійні, безпечні, а ще й найдешевші. І що здивувало присутніх в залі, так це й те, що очільник області знає навіть, що в колективі зараз через велику кількість замовлень створилося навіть деяке виробниче напруження, адже продукцію Шполянських меблевиків замовляють в більшості районів області.

На жаль, в цьому якраз і криється основний парадокс. Справа в тому, що міська рада Шполянської ОТГ замовила меблі для шкіл своєї громади чи то в Харкові, чи в Харківській області. І ті вироби не дешевші шполянських.

Кажуть, що й тендер на придбання меблів був проведений з порушенням. Але це вже справа правоохоронців, хоч останні в нас, як сплячі красуні — і пальцем не поворухнуть, якщо їм перстом не покажуть.

Але найбільший парадокс в тому, що губернатор Олександр Вельбівець підтримує своєю позицією товаровиробника зі Шполи, а міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, очевидно, так не вважає. Бо як інакше можна стверджувати, коли підприємство, що створює робочі місця, опинилося в немилості у шполянських чиновників.

І знову виходить, що Матусівська, Лип’янська громади йдуть не в ногу з часом, закупляючи в школи меблі зі Шполи, а Шполянська ОТГ закупляє їх за тридев’ять земель, але крокує в ногу.

А, може, світ змінився, чи міняється? Але піди розберися, хто з них правий і хто на них має управу та контролює їх діяльність. Мабуть, люди правду кажуть, що не влада в Києві винна, а втрачаємо ми через таких от місцевих чиновників і зокрема, міського голову Сергія Кравченка.

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Борщ хіба що на свята?

on 19 квітня 2019

Кожен з нас знає, є борщ на плиті – є що їсти. Смачна, корисна, та й до недавнього часу недорога...

Великдень - 2019: у скільки шполянам обійдеться святковий кошик

on 19 квітня 2019

В останні тижні перед Великоднем на недільному ринку у Шполі спостерігається попит на м’ясо. Шполяни готуються до Великодня та поминальних...

Живі чи штучні квіти?

on 19 квітня 2019

Дедалі більше шполян обирають живі квіти на Радоницю (поминальні дні). Про це свідчать розповіді знайомих, та й відсутність великих черг...

Дурять?

on 19 квітня 2019

Експерти з Офісу ефективного регулювання підрахували, що українці втрачають на «прихованих» послугах мобільних операторів, які вони не замовляли, сукупно 100...

Призовники до військкомату не поспішають

on 11 квітня 2019

1 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову службу, який триватиме до 30 червня. Зі Шполянщини у цей період...

Укладуть дворічний контракт

on 11 квітня 2019

3 квітня відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти...

Вилов риби обмежено на два місяці

on 11 квітня 2019

З метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів під час масового нересту риби управління агропромислового розвитку Шполянської районної...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.