­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 15 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Третього жовтня у нашому районі побував перший заступник  голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль з робочим візитом, під час якого відвідав Сигнаївський та один з Лебединських навчально-виховних комплексів, цікавився роботою та проблемними питаннями колективу центральної районної лікарні, а також провів особистий прийом громадян.

Лінгафонний кабінет для сільської школи

Спочатку перший заступник голови облдержадміністрації разом з головою райдержадміністрації Володимиром Потапенком завітали до Сигнаївського навчально – виховного комплексу. Віталій Володимирович ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням закладу, поспілкувавшись з колективом школи-родини. Не оминули увагою гості новий сучасний лінгафонний кабінет, облаштування якого відбулося завдяки залученню коштів з державного та районного бюджетів на умовах співфінансування, разом близько 360 тисяч гривень.

Одинадцять комплектів (ноутбуки, навушники і «мишки») вже доставлено у навчальний заклад. На сьогодні це поки єдиний в районі сучасний лінгафонний кабінет. Як тільки буде повністю налагоджено його роботу, учні Сигнаївського НВК отримають можливість більш якісно, на сучасному рівні вивчати англійську мову.

Поцікавився В.В.Коваль і заняттями в кабінеті інформатики, де школярі вчаться працювати з конструкторами LEGO. Четвертокласники Міша Черевко і Владик Кулик під керівництвом вчителя Валентини Мартинюк кілька років захоплюються робототехнікою, займаючи призові місця на змаганнях, у тому числі й всеукраїнських. Свої вміння вони продемонстрували і гостям з району та області.

Урочисте відкриття міні-футбольного поля

Немало добрих справ для комфортного і якісного навчання сільських школярів здійснюється у Лебединському НВК №1. Віталій Коваль взяв участь в урочистому відкритті сучасного міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території цього навчального закладу (загальний кошторис проекту – 1 мільйон 450 тисяч гривень. З державного бюджету надійшло 750 тисяч гривень, з районного – 200 тисяч гривень, 400 тисяч гривень з бюджету Лебединської сільської ради та кошти спонсорів, ГК «ЛНЗ» — 100 тисяч гривень).

Звертаючись до учнів і вчителів школи, перший заступник голови облдержадміністрації зауважив:

— Хотів би наголосити, що поява такого міні-футбольного поля — це насамперед ініціатива місцевих керівників, адже на Черкаську область спочатку таких планувалося лише сім. Згодом ця кількість зросла до дванадцяти, та все одно не у всіх районах мають подібну матеріальну базу для занять спортом. Тепер важливо, аби футбольне поле не простоювало без діла, а використовувалося як для уроків фізкультури, так і для змагань різного рівня. У вас є на кого рівнятися, «ЛНЗ-Лебедин» — гарний і успішний футбольний клуб, та й Україна — футбольна держава.

На тому, що лебединські учні люблять спорт, наголосила й директор Віра Поліщук. А голова райдержадміністрації В.М.Потапенко, вітаючи дітей та вчителів з обновкою, зауважив, що таке ж міні-футбольне поле згодом обладнають і в Матусові.

Ліфт для важкохворих уже працює

Цього дня перший заступник голови облдержадміністрації побував і в Шполянській центральній районній лікарні.

Головний лікар Василь Уманець ознайомив гостей з буднями лікарні. Насамперед йшлося про якість надання медичної допомоги, забезпеченість медичним обладнанням, кадрами, про проведені ремонти у відділеннях лікарні. Він також подякував обласній і районній владі за допомогу закладу, зокрема у придбанні та встановленні ліфта для транспортування тяжкохворих у неврологічне відділення.

— Багато років працівникам закладу, рідним хворих доводилося на собі транспортувати важких пацієнтів на другий поверх лікарні, де знаходиться неврологічне відділення. Нині ж всі незручності позаду, - зауважив Василь Уманець.

Актуальні новини

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Паспортів-карток більшає

on 12 жовтня 2018

В Україні діє чіткий порядок видачі паспортів у вигляді ID-карток: після досягнення відповідного віку, при відновленні посвідчення особи після втрати...

Чому сільський голова Сигнаївки проти об’єднання з Шполянською ОТГ

on 04 жовтня 2018

На останній селекторній нараді, що проводилася облдержадміністрацією минулого понеділка, прозвучала інформація про те, ніби жителі Сигнаївки та Мар’янівки дали згоду...

За виключені фари вдень шполянських водіїв штрафуватимуть на 425 грн.

on 04 жовтня 2018

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Відповідно до пункту 9.8 Правил...

12 черкаських ОТГ отримали землі у комунальну власність

on 04 жовтня 2018

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність 12-ом об’єднаним територіальним громадам. Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.