­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Третього жовтня у нашому районі побував перший заступник  голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль з робочим візитом, під час якого відвідав Сигнаївський та один з Лебединських навчально-виховних комплексів, цікавився роботою та проблемними питаннями колективу центральної районної лікарні, а також провів особистий прийом громадян.

Лінгафонний кабінет для сільської школи

Спочатку перший заступник голови облдержадміністрації разом з головою райдержадміністрації Володимиром Потапенком завітали до Сигнаївського навчально – виховного комплексу. Віталій Володимирович ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням закладу, поспілкувавшись з колективом школи-родини. Не оминули увагою гості новий сучасний лінгафонний кабінет, облаштування якого відбулося завдяки залученню коштів з державного та районного бюджетів на умовах співфінансування, разом близько 360 тисяч гривень.

Одинадцять комплектів (ноутбуки, навушники і «мишки») вже доставлено у навчальний заклад. На сьогодні це поки єдиний в районі сучасний лінгафонний кабінет. Як тільки буде повністю налагоджено його роботу, учні Сигнаївського НВК отримають можливість більш якісно, на сучасному рівні вивчати англійську мову.

Поцікавився В.В.Коваль і заняттями в кабінеті інформатики, де школярі вчаться працювати з конструкторами LEGO. Четвертокласники Міша Черевко і Владик Кулик під керівництвом вчителя Валентини Мартинюк кілька років захоплюються робототехнікою, займаючи призові місця на змаганнях, у тому числі й всеукраїнських. Свої вміння вони продемонстрували і гостям з району та області.

Урочисте відкриття міні-футбольного поля

Немало добрих справ для комфортного і якісного навчання сільських школярів здійснюється у Лебединському НВК №1. Віталій Коваль взяв участь в урочистому відкритті сучасного міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території цього навчального закладу (загальний кошторис проекту – 1 мільйон 450 тисяч гривень. З державного бюджету надійшло 750 тисяч гривень, з районного – 200 тисяч гривень, 400 тисяч гривень з бюджету Лебединської сільської ради та кошти спонсорів, ГК «ЛНЗ» — 100 тисяч гривень).

Звертаючись до учнів і вчителів школи, перший заступник голови облдержадміністрації зауважив:

— Хотів би наголосити, що поява такого міні-футбольного поля — це насамперед ініціатива місцевих керівників, адже на Черкаську область спочатку таких планувалося лише сім. Згодом ця кількість зросла до дванадцяти, та все одно не у всіх районах мають подібну матеріальну базу для занять спортом. Тепер важливо, аби футбольне поле не простоювало без діла, а використовувалося як для уроків фізкультури, так і для змагань різного рівня. У вас є на кого рівнятися, «ЛНЗ-Лебедин» — гарний і успішний футбольний клуб, та й Україна — футбольна держава.

На тому, що лебединські учні люблять спорт, наголосила й директор Віра Поліщук. А голова райдержадміністрації В.М.Потапенко, вітаючи дітей та вчителів з обновкою, зауважив, що таке ж міні-футбольне поле згодом обладнають і в Матусові.

Ліфт для важкохворих уже працює

Цього дня перший заступник голови облдержадміністрації побував і в Шполянській центральній районній лікарні.

Головний лікар Василь Уманець ознайомив гостей з буднями лікарні. Насамперед йшлося про якість надання медичної допомоги, забезпеченість медичним обладнанням, кадрами, про проведені ремонти у відділеннях лікарні. Він також подякував обласній і районній владі за допомогу закладу, зокрема у придбанні та встановленні ліфта для транспортування тяжкохворих у неврологічне відділення.

— Багато років працівникам закладу, рідним хворих доводилося на собі транспортувати важких пацієнтів на другий поверх лікарні, де знаходиться неврологічне відділення. Нині ж всі незручності позаду, - зауважив Василь Уманець.

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.