­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

На минулому тижні оприлюднено інформацію, ніби «працівники районної ради по обсягу оплати праці знаходилися і наразі знаходяться на нижчому рівні, ніж працівники органів державного управління»...

Кажуть, факти і цифри краще тому підтвердження:

Це середньомісячна заробітна плата в 2018 році. Отож, з наведених прикладів вже можна порівняти, як у райраді «підтягнули» собі зарплату до зарплати райдержадміністрації.

Правда, різниця в тому, що керівники райдержадміністрації отримують зарплату, що фінансується з державного бюджету, а чиновники з районної ради — з районного бюджету. А район, а отже і надходження до районного бюджету, скоротилися після створення Шполянської ОТГ і Матусівської ОТГ. Але ніхто не чув, щоб в районній раді про це десь вели мову. Ніби в рот води набрали. Натомість виставляють райдержадміністрацію і її керівників винними.

Втім, двовладдя на місцевому рівні ніколи не було на користь громаді. Так склалося, що райдержадміністрація турбується про наповнення районної казни, а районна рада ділить та затверджує той розподіл. При цьому, не забуваючи й собі щось відщипнути.

Про це красномовно свідчить і такий факт. Райдержадміністрації з державного бюджету виділяється 5200 гривень на пальне, або в межах 433 грн. на місяць. За ці кошти не придбаєш і 15 літрів бензину.

А от районна рада виділила сама собі 73352 гривні на пальне, або 6112,6 грн. на місяць. І це з коштів, що зібрали в районі.

От і судіть, яка влада для платників податків, що йдуть в районний бюджет, є більшою обузою.

Кіндрат Шквара

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.