­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Звертаюся до редакції газети, бо вже три роки триває тяганина з моєю проблемою.

На дорозі вулиці, де проживаю, обочини заросли кущами. Звернулася до сільського голови Миколи Остапчука, аби висипав дорогу і допоміг прибрати кущі.

І що ж? Кущі, які потрібно було викорчувати трактором, просто зрізали, лише стирчаки стоять. А голова твердить, що дорога ширшою стала. А як же генеральний план села, де вказано, що дорога широка, а насправді – ні? Не раз зверталася до Миколи Івановича, а вони з землеміром твердять: «Вам треба ті параметри?»

До нас навіть виїздила головний архітектор району, все відміряла і спитала Остапчука, чи відбивати далі? Він пообіцяв все зробити сам, а минуло вже три роки з часу його обіцянки.

Аби підготувати до підсипання, потрібно й чагарники викорчувати, і вирівняти дорогу. Та сільський голова не поспішає. Я зверталася й до депутата районної ради Т.П.Остапчук, але відповіді ніякої не отримала. А землемір В.П.Бабій каже, щоб знову комісію зі Шполи викликала: «Нехай вона вам розміри відбиває». А дорога ж в комунальній власності сільської ради й саме сільська рада повинна нею опікуватися!

Любов Григорівна Майданенко, пенсіонерка, с. Іскрене

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.