­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 19 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    

15 лютого в «Шполянських вістях» під заголовком «У Шполянській ОТГ ще й програми не розробили» розповідалося про зустріч учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, стримування і відсічі російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях (за старою термінологією — учасників АТО), що відбулася другого лютого 2018 року.

Саме на тій зустрічі прозвучав закид на адресу міської ради Шполянської ОТГ, що там не розроблена «Програма підтримки учасників АТО в Шполянській ОТГ», у зв’язку з чим військовослужбовці не можуть вирішити проблеми, пов’язані з відсутністю власної житлової площі.

І ось після того, як газета надрукувала розповідь про ту зустріч, до редакції 19 лютого 2018 року надійшов лист з міськради, за підписом заступника міського голови В. Плетіня з вимогою спростувати дану інформацію, тому що така програма затверджена на сесії міської ради 15 лютого 2018 року.

В цьому ж листі закидається ще й докір, що перед публікацією редакція мала всі правові підстави і можливості перевірити достовірність інформації, що розміщена на сайті міської ради.

У самій вимозі повідомляється, що ХV чергова сесія Шполянської міської ради ОТГ відбулася 15 лютого 2018 року і на якій депутати одноголосно затвердили програму.

І добре, що затвердили, але можна припустити, що спонукала їх до цього та зустріч атовців з представником з області, а потім і публікація в газеті.

І ось чому. Газета надійшла до читачів вже о 10-11 годині дня 15 лютого, а сесія міськради, де приймалася програма, розпочала роботу о 14-ій годині 15 лютого. То де ж тут порушення?

Швидше за все, в міськраді хочуть заднім числом виправдати свої дії і в першу чергу перед учасниками антитерористичної операції, адже неприйняття такого рішення могло набрати негативного резонансу перш за все для самої міської ради і її депутатів, якщо ще не набрало. І це в міськраді не можуть не розуміти.

Інша справа, що раніше можна було звернути на райдержадміністрацію, а зараз необхідно самим не лише реагувати, а й вирішувати проблеми.

Кіндрат Шквара

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.