­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 15 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

15 лютого в «Шполянських вістях» під заголовком «У Шполянській ОТГ ще й програми не розробили» розповідалося про зустріч учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, стримування і відсічі російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях (за старою термінологією — учасників АТО), що відбулася другого лютого 2018 року.

Саме на тій зустрічі прозвучав закид на адресу міської ради Шполянської ОТГ, що там не розроблена «Програма підтримки учасників АТО в Шполянській ОТГ», у зв’язку з чим військовослужбовці не можуть вирішити проблеми, пов’язані з відсутністю власної житлової площі.

І ось після того, як газета надрукувала розповідь про ту зустріч, до редакції 19 лютого 2018 року надійшов лист з міськради, за підписом заступника міського голови В. Плетіня з вимогою спростувати дану інформацію, тому що така програма затверджена на сесії міської ради 15 лютого 2018 року.

В цьому ж листі закидається ще й докір, що перед публікацією редакція мала всі правові підстави і можливості перевірити достовірність інформації, що розміщена на сайті міської ради.

У самій вимозі повідомляється, що ХV чергова сесія Шполянської міської ради ОТГ відбулася 15 лютого 2018 року і на якій депутати одноголосно затвердили програму.

І добре, що затвердили, але можна припустити, що спонукала їх до цього та зустріч атовців з представником з області, а потім і публікація в газеті.

І ось чому. Газета надійшла до читачів вже о 10-11 годині дня 15 лютого, а сесія міськради, де приймалася програма, розпочала роботу о 14-ій годині 15 лютого. То де ж тут порушення?

Швидше за все, в міськраді хочуть заднім числом виправдати свої дії і в першу чергу перед учасниками антитерористичної операції, адже неприйняття такого рішення могло набрати негативного резонансу перш за все для самої міської ради і її депутатів, якщо ще не набрало. І це в міськраді не можуть не розуміти.

Інша справа, що раніше можна було звернути на райдержадміністрацію, а зараз необхідно самим не лише реагувати, а й вирішувати проблеми.

Кіндрат Шквара

Актуальні новини

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Є паспорт, є і пенсія

on 06 серпня 2018

Струнка жінка в яскраво-червоному платті голосувала на обочині дороги. В руках тримала сумку, біля її ніг стояв картонний ящичок, перев’язаний...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.