­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Коли в Скотаревому агітували приєднатися до Шполянської об’єднаної громади, обіцянок селянам роздавали чимало. Навіть міський голова Сергій Кравченко запевняв, що він, як земляк рідного села, не залишить без уваги.

 Але обіцянка залишилася обіцянкою. І навіть більше того. Кошти, що виділялися з бюджету Скотарівської сільської ради на утримання Шполянської центральної лікарні, Шполянська міськрада зменшила субвенцію на 16,5 тис. грн. із 34,3 тис. грн. виділених, а також на утримання центру первинної медико-санітарної допомоги — 4-7 тис. грн. із 18,6 тис. грн. виділених.

Скорочено обсяг субвенції районного бюджету на 21,2 тис. грн. Всі кошти передбачалося направити на утримання медичних закладів. Вирішено направити їх на поточний ремонт.

На такі дії можна було б не звертати уваги, коли б не одна обставина. Сільські ради протягом щонайменше останніх трьох років виділяли субвенції районному бюджету на утримання закладів первинної медико-санітарної допомоги. А з міського бюджету не виділялося нічого. Тобто міську первинну медицину останніх три роки утримували сільські ради. А ось тепер відщипнули вже і від Скотаревого.

Навіть після створення Шполянської об’єднаної територіальної громади громади депутати міської ради прийняли рішення щодо зменшення субвенцій по сільських бюджетах, що увійшли в її склад.

Розрахунок тут простий. Районна рада, прийнявши рішення про передачу всієї первинної медицини у власність міської ради (сільські фапи теж), дали дозвіл на утримання первинної медицини за рахунок сільських бюджетів. А Шполянська об’єднана територіальна громада і зокрема міськрада, буде використовувати їх на утримання своєї первинної медицини також.

І це при тому, що на рахунках міськради знаходиться останнім часом на депозиті близько 5 мільйонів коштів. Щоб було зрозуміло — це вільні кошти, які не використовуються і їх кладуть на депозит для отримання відсотків.

Як кажуть в народі: «Гуляє кума і горя не знає».

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.