­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 27 квітня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30 31          

Коли в Скотаревому агітували приєднатися до Шполянської об’єднаної громади, обіцянок селянам роздавали чимало. Навіть міський голова Сергій Кравченко запевняв, що він, як земляк рідного села, не залишить без уваги.

 Але обіцянка залишилася обіцянкою. І навіть більше того. Кошти, що виділялися з бюджету Скотарівської сільської ради на утримання Шполянської центральної лікарні, Шполянська міськрада зменшила субвенцію на 16,5 тис. грн. із 34,3 тис. грн. виділених, а також на утримання центру первинної медико-санітарної допомоги — 4-7 тис. грн. із 18,6 тис. грн. виділених.

Скорочено обсяг субвенції районного бюджету на 21,2 тис. грн. Всі кошти передбачалося направити на утримання медичних закладів. Вирішено направити їх на поточний ремонт.

На такі дії можна було б не звертати уваги, коли б не одна обставина. Сільські ради протягом щонайменше останніх трьох років виділяли субвенції районному бюджету на утримання закладів первинної медико-санітарної допомоги. А з міського бюджету не виділялося нічого. Тобто міську первинну медицину останніх три роки утримували сільські ради. А ось тепер відщипнули вже і від Скотаревого.

Навіть після створення Шполянської об’єднаної територіальної громади громади депутати міської ради прийняли рішення щодо зменшення субвенцій по сільських бюджетах, що увійшли в її склад.

Розрахунок тут простий. Районна рада, прийнявши рішення про передачу всієї первинної медицини у власність міської ради (сільські фапи теж), дали дозвіл на утримання первинної медицини за рахунок сільських бюджетів. А Шполянська об’єднана територіальна громада і зокрема міськрада, буде використовувати їх на утримання своєї первинної медицини також.

І це при тому, що на рахунках міськради знаходиться останнім часом на депозиті близько 5 мільйонів коштів. Щоб було зрозуміло — це вільні кошти, які не використовуються і їх кладуть на депозит для отримання відсотків.

Як кажуть в народі: «Гуляє кума і горя не знає».

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Директорський зорепад продовжиться?

on 26 квітня 2018

Одна з тем, яку вже майже місяць обговорюють шполяни, це звільнення міською радою Шполянської ОТГ директора Шполянської школи №2 –...

Чи працюватиме «Олімпія», вирішуватимуть у міськраді

on 26 квітня 2018

Днями заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді,...

Дорога шполянська оренда

on 26 квітня 2018

Здача нежитлових приміщень в оренду під магазини чи офіси в Шполі переважно завжди була прибутковою справою. Особливо в останні роки.

Дійшли до краю

on 26 квітня 2018

Упродовж останніх трьох років наші співвітчизники — трудові мігранти переказали з-за кордону своїм рідним 23,8 млрд доларів. Зокрема, лише торік...

Нас перепишуть і порахують

on 26 квітня 2018

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню другого за роки незалежності Всеукраїнського перепису населення, який мав відбутися...

Фобія під назвою «Децентралізація»

on 26 квітня 2018

Відомим в Україні словом «децентралізація» вже мало кого здивуєш, а ось злякати декого можна. І питання тут не у незнанні...

Педикульоз поширюється в школах

on 26 квітня 2018

На перший погляд, в сучасному суспільстві не повинно виникати таких проблем, як, скажімо, вошивість. Проте лише ураженість населення нашого району...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.