­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 20 липня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Схоже, після виборів до об’єднаної територіальної громади Шполянська районна організація ВО «Батьківщина» знову втягується у внутрішні партійні чвари.

Тут змінено голову районної організації. До речі, подібний факт в її біографії вже був, а нинішній — це більше всього повторення пройденого. Як кажуть в народі «наступають на свої ж граблі знову». А це означає, що історія місцевих батьківщинівців нічому їх не вчить, бо наступати на одні й ті самі граблі можуть лише, як вважається, недолугі люди.

Справа в тому, що «новопризначений» лідер В.В. Слободяник після кількох місяців виконання своїх обов’язків настрочив голові обласної партійної організації ВО «Батьківщина» на свого однопартійця — «папєрєдніка» скаргу, де в стилі далекої радянщини викладає причини, що заважають йому працювати.

Вже в першому   абзаці він пише «рішенням призначеного мене на посаду в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина». А в другому вже скаржиться на свого попередника «постійно мене дискредитує як перед однопартійцями, так і перед жителями Шполянського району».

Отак ні більше, ні менше. Навіть з вище наведених уривків цього опусу можна зрозуміти, що новоспечений лідер або не читав статуту, або він його взагалі не бачив. Мабуть, в Україні немає партій, де б керівники партійних осередків чи організацій призначалися на посаду. Як правило, їх обирають на посаду. Хоча, якщо В.В. Слободяника й справді призначено, то це означає, що його хтось туди «привів за руку» щоб зробити організацію ручною.

Що ж до «дискредитації», то тут вже проявляються перші проростки «ангельських крилець». Партійний лідер, виходить, аж занадто боїться, щоб в його бік й слова не сказали.

Далі Слободяник починає розповідати й про те, що «Шполянські вісті» ще й «дискредитують Тимошенко Юлію Володимирівну та партійну організацію ВО «Батьківщина», вказуючи при цьому дві публікації в газеті.

А щоб цього більше не траплялося, як пише «Щоб припинити дану дискредитацію партії і лідерки, прийшлося понести значні фінансові витрати, котрі б могли піти на розвиток партії».

В.о. голови Шполянської районної організації В.В. Слободяник сам приніс до редакції свою публікацію і згідно розцінок, які діють вже кілька років, заплатив за неї.

В кінці свого листа  В.В. Слободяник взагалі фактично зізнається, що «районна організація ВО «Батьківщина» в процесі створення, але ще не відповідає статуту…».

Зате себе він не забуває похвалити, зокрема пишучи «… була спроба спаплюжити моє ім’я в очах жителів Шполянського району. Але так, як я маю добру репутацію серед жителів Шполянського району…».

Як далі складуться справи в районній організації цієї партії, передбачити важко, оскільки й сам лідер зізнається, що вона зараз, образно виражаючись, працює в режимі «напівспущених вітрил» та ще й без належного керування.

Втім — це вже їх внутрішньопартійні справи.

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Губить людей не вода...

on 20 липня 2018

Згідно з Всесвітнім рейтингом здоров’я, наша держава — 14-та із 183 країн за кількістю смертей, спричинених уживанням алкогольних напоїв (у...

Хто «гальмує» пільгове перевезення

on 20 липня 2018

Відбулося засідання комісії під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги Шпиці, на якому спільно з сільськими головами обговорювалося питання пільгового перевезення...

А пенсіонери й не знають, що воно, оте ОТГ

on 13 липня 2018

Павлівка завжди була частиною Матусова і водночас вважалася ніби відокремленою. Багато років тут діяв успішний і знаменитий Матусівський радгосп, де...

В газети розширилася географія читачів

on 05 липня 2018

Другий рік розпочався, як редакція газети «Шполянські вісті» після роздержавлення шляхом перетворення стала ТОВ «Редакція газети «Шполянські вісті» і випускає...

Забудовники платять свої кошти, через бездіяльність міськради

on 05 липня 2018

Проблема з оновленням (коригуванням) генерального плану Шполи виникла не сьогодні і не вчора. Її вже називають «проблемою з бородою». Справа...

ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ МЕДІА

on 05 липня 2018

У День Конституції України Національна асоціація українських медіа (НАУМ) нагадує можновладцям, що право громадян на інформацію має найвищий конституційний захист....

За красою ставайте… у чергу

on 05 липня 2018

З одного боку, проблем в українців, як і в земляків-шполян, сьогодні вистачає. З іншого боку, наші жінки, якими б не...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.