­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Схоже, після виборів до об’єднаної територіальної громади Шполянська районна організація ВО «Батьківщина» знову втягується у внутрішні партійні чвари.

Тут змінено голову районної організації. До речі, подібний факт в її біографії вже був, а нинішній — це більше всього повторення пройденого. Як кажуть в народі «наступають на свої ж граблі знову». А це означає, що історія місцевих батьківщинівців нічому їх не вчить, бо наступати на одні й ті самі граблі можуть лише, як вважається, недолугі люди.

Справа в тому, що «новопризначений» лідер В.В. Слободяник після кількох місяців виконання своїх обов’язків настрочив голові обласної партійної організації ВО «Батьківщина» на свого однопартійця — «папєрєдніка» скаргу, де в стилі далекої радянщини викладає причини, що заважають йому працювати.

Вже в першому   абзаці він пише «рішенням призначеного мене на посаду в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина». А в другому вже скаржиться на свого попередника «постійно мене дискредитує як перед однопартійцями, так і перед жителями Шполянського району».

Отак ні більше, ні менше. Навіть з вище наведених уривків цього опусу можна зрозуміти, що новоспечений лідер або не читав статуту, або він його взагалі не бачив. Мабуть, в Україні немає партій, де б керівники партійних осередків чи організацій призначалися на посаду. Як правило, їх обирають на посаду. Хоча, якщо В.В. Слободяника й справді призначено, то це означає, що його хтось туди «привів за руку» щоб зробити організацію ручною.

Що ж до «дискредитації», то тут вже проявляються перші проростки «ангельських крилець». Партійний лідер, виходить, аж занадто боїться, щоб в його бік й слова не сказали.

Далі Слободяник починає розповідати й про те, що «Шполянські вісті» ще й «дискредитують Тимошенко Юлію Володимирівну та партійну організацію ВО «Батьківщина», вказуючи при цьому дві публікації в газеті.

А щоб цього більше не траплялося, як пише «Щоб припинити дану дискредитацію партії і лідерки, прийшлося понести значні фінансові витрати, котрі б могли піти на розвиток партії».

В.о. голови Шполянської районної організації В.В. Слободяник сам приніс до редакції свою публікацію і згідно розцінок, які діють вже кілька років, заплатив за неї.

В кінці свого листа  В.В. Слободяник взагалі фактично зізнається, що «районна організація ВО «Батьківщина» в процесі створення, але ще не відповідає статуту…».

Зате себе він не забуває похвалити, зокрема пишучи «… була спроба спаплюжити моє ім’я в очах жителів Шполянського району. Але так, як я маю добру репутацію серед жителів Шполянського району…».

Як далі складуться справи в районній організації цієї партії, передбачити важко, оскільки й сам лідер зізнається, що вона зараз, образно виражаючись, працює в режимі «напівспущених вітрил» та ще й без належного керування.

Втім — це вже їх внутрішньопартійні справи.

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.