­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Схоже, після виборів до об’єднаної територіальної громади Шполянська районна організація ВО «Батьківщина» знову втягується у внутрішні партійні чвари.

Тут змінено голову районної організації. До речі, подібний факт в її біографії вже був, а нинішній — це більше всього повторення пройденого. Як кажуть в народі «наступають на свої ж граблі знову». А це означає, що історія місцевих батьківщинівців нічому їх не вчить, бо наступати на одні й ті самі граблі можуть лише, як вважається, недолугі люди.

Справа в тому, що «новопризначений» лідер В.В. Слободяник після кількох місяців виконання своїх обов’язків настрочив голові обласної партійної організації ВО «Батьківщина» на свого однопартійця — «папєрєдніка» скаргу, де в стилі далекої радянщини викладає причини, що заважають йому працювати.

Вже в першому   абзаці він пише «рішенням призначеного мене на посаду в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина». А в другому вже скаржиться на свого попередника «постійно мене дискредитує як перед однопартійцями, так і перед жителями Шполянського району».

Отак ні більше, ні менше. Навіть з вище наведених уривків цього опусу можна зрозуміти, що новоспечений лідер або не читав статуту, або він його взагалі не бачив. Мабуть, в Україні немає партій, де б керівники партійних осередків чи організацій призначалися на посаду. Як правило, їх обирають на посаду. Хоча, якщо В.В. Слободяника й справді призначено, то це означає, що його хтось туди «привів за руку» щоб зробити організацію ручною.

Що ж до «дискредитації», то тут вже проявляються перші проростки «ангельських крилець». Партійний лідер, виходить, аж занадто боїться, щоб в його бік й слова не сказали.

Далі Слободяник починає розповідати й про те, що «Шполянські вісті» ще й «дискредитують Тимошенко Юлію Володимирівну та партійну організацію ВО «Батьківщина», вказуючи при цьому дві публікації в газеті.

А щоб цього більше не траплялося, як пише «Щоб припинити дану дискредитацію партії і лідерки, прийшлося понести значні фінансові витрати, котрі б могли піти на розвиток партії».

В.о. голови Шполянської районної організації В.В. Слободяник сам приніс до редакції свою публікацію і згідно розцінок, які діють вже кілька років, заплатив за неї.

В кінці свого листа  В.В. Слободяник взагалі фактично зізнається, що «районна організація ВО «Батьківщина» в процесі створення, але ще не відповідає статуту…».

Зате себе він не забуває похвалити, зокрема пишучи «… була спроба спаплюжити моє ім’я в очах жителів Шполянського району. Але так, як я маю добру репутацію серед жителів Шполянського району…».

Як далі складуться справи в районній організації цієї партії, передбачити важко, оскільки й сам лідер зізнається, що вона зараз, образно виражаючись, працює в режимі «напівспущених вітрил» та ще й без належного керування.

Втім — це вже їх внутрішньопартійні справи.

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.