­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 26 квітня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Схоже, після виборів до об’єднаної територіальної громади Шполянська районна організація ВО «Батьківщина» знову втягується у внутрішні партійні чвари.

Тут змінено голову районної організації. До речі, подібний факт в її біографії вже був, а нинішній — це більше всього повторення пройденого. Як кажуть в народі «наступають на свої ж граблі знову». А це означає, що історія місцевих батьківщинівців нічому їх не вчить, бо наступати на одні й ті самі граблі можуть лише, як вважається, недолугі люди.

Справа в тому, що «новопризначений» лідер В.В. Слободяник після кількох місяців виконання своїх обов’язків настрочив голові обласної партійної організації ВО «Батьківщина» на свого однопартійця — «папєрєдніка» скаргу, де в стилі далекої радянщини викладає причини, що заважають йому працювати.

Вже в першому   абзаці він пише «рішенням призначеного мене на посаду в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина». А в другому вже скаржиться на свого попередника «постійно мене дискредитує як перед однопартійцями, так і перед жителями Шполянського району».

Отак ні більше, ні менше. Навіть з вище наведених уривків цього опусу можна зрозуміти, що новоспечений лідер або не читав статуту, або він його взагалі не бачив. Мабуть, в Україні немає партій, де б керівники партійних осередків чи організацій призначалися на посаду. Як правило, їх обирають на посаду. Хоча, якщо В.В. Слободяника й справді призначено, то це означає, що його хтось туди «привів за руку» щоб зробити організацію ручною.

Що ж до «дискредитації», то тут вже проявляються перші проростки «ангельських крилець». Партійний лідер, виходить, аж занадто боїться, щоб в його бік й слова не сказали.

Далі Слободяник починає розповідати й про те, що «Шполянські вісті» ще й «дискредитують Тимошенко Юлію Володимирівну та партійну організацію ВО «Батьківщина», вказуючи при цьому дві публікації в газеті.

А щоб цього більше не траплялося, як пише «Щоб припинити дану дискредитацію партії і лідерки, прийшлося понести значні фінансові витрати, котрі б могли піти на розвиток партії».

В.о. голови Шполянської районної організації В.В. Слободяник сам приніс до редакції свою публікацію і згідно розцінок, які діють вже кілька років, заплатив за неї.

В кінці свого листа  В.В. Слободяник взагалі фактично зізнається, що «районна організація ВО «Батьківщина» в процесі створення, але ще не відповідає статуту…».

Зате себе він не забуває похвалити, зокрема пишучи «… була спроба спаплюжити моє ім’я в очах жителів Шполянського району. Але так, як я маю добру репутацію серед жителів Шполянського району…».

Як далі складуться справи в районній організації цієї партії, передбачити важко, оскільки й сам лідер зізнається, що вона зараз, образно виражаючись, працює в режимі «напівспущених вітрил» та ще й без належного керування.

Втім — це вже їх внутрішньопартійні справи.

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Заява від НАУМ

on 19 квітня 2018

Національна асоціація українських медіа заявляє про готовність до усіх форм і методів боротьби за право на свободу, право на життя...

Чого на ТОВ «Маяк-Агро» подали до суду

on 19 квітня 2018

17 квітня 2018 року в Шполянському суді відбулося попереднє слухання справи, в якій житель Шполи Сергій Леонідович Мошенський позивається до...

Хто ж землю обробляє, коли працівників не має?

on 19 квітня 2018

12 квітня відбулося засідання міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань детінізації економіки та легалізації заробітної плати, яке очолив голова райдержадміністрації Володимир...

Скільки українці відпочиватимуть у травні

on 12 квітня 2018

У квітні-травні українці матимуть 10 офіційних вихідних і свят через травневі свята. Чотири офіційні вихідні українці матимуть з 28 квітня до...

Шполяни платять за лікування хворих з інших районів

on 12 квітня 2018

Медична реформа засвідчила проблеми не лише майбутнього, а й нинішні, в час перехідного періоду.

Що робити, якщо в медзакладі відмовляють від вільного вибору лікаря

on 12 квітня 2018

Кампанія “Лікар для кожної сім’ї” триває в Україні з 2 квітня. В її рамках громадяни підписують із сімейним лікарем, терапевтом,...

Скільки коштуватиме весняний призов

on 12 квітня 2018

У квітні-травні на строкову військову службу заплановано призвати 15 190 чоловік. Із них майже 9000 — до лав Збройних сил...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.