­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 20 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Схоже, після виборів до об’єднаної територіальної громади Шполянська районна організація ВО «Батьківщина» знову втягується у внутрішні партійні чвари.

Тут змінено голову районної організації. До речі, подібний факт в її біографії вже був, а нинішній — це більше всього повторення пройденого. Як кажуть в народі «наступають на свої ж граблі знову». А це означає, що історія місцевих батьківщинівців нічому їх не вчить, бо наступати на одні й ті самі граблі можуть лише, як вважається, недолугі люди.

Справа в тому, що «новопризначений» лідер В.В. Слободяник після кількох місяців виконання своїх обов’язків настрочив голові обласної партійної організації ВО «Батьківщина» на свого однопартійця — «папєрєдніка» скаргу, де в стилі далекої радянщини викладає причини, що заважають йому працювати.

Вже в першому   абзаці він пише «рішенням призначеного мене на посаду в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина». А в другому вже скаржиться на свого попередника «постійно мене дискредитує як перед однопартійцями, так і перед жителями Шполянського району».

Отак ні більше, ні менше. Навіть з вище наведених уривків цього опусу можна зрозуміти, що новоспечений лідер або не читав статуту, або він його взагалі не бачив. Мабуть, в Україні немає партій, де б керівники партійних осередків чи організацій призначалися на посаду. Як правило, їх обирають на посаду. Хоча, якщо В.В. Слободяника й справді призначено, то це означає, що його хтось туди «привів за руку» щоб зробити організацію ручною.

Що ж до «дискредитації», то тут вже проявляються перші проростки «ангельських крилець». Партійний лідер, виходить, аж занадто боїться, щоб в його бік й слова не сказали.

Далі Слободяник починає розповідати й про те, що «Шполянські вісті» ще й «дискредитують Тимошенко Юлію Володимирівну та партійну організацію ВО «Батьківщина», вказуючи при цьому дві публікації в газеті.

А щоб цього більше не траплялося, як пише «Щоб припинити дану дискредитацію партії і лідерки, прийшлося понести значні фінансові витрати, котрі б могли піти на розвиток партії».

В.о. голови Шполянської районної організації В.В. Слободяник сам приніс до редакції свою публікацію і згідно розцінок, які діють вже кілька років, заплатив за неї.

В кінці свого листа  В.В. Слободяник взагалі фактично зізнається, що «районна організація ВО «Батьківщина» в процесі створення, але ще не відповідає статуту…».

Зате себе він не забуває похвалити, зокрема пишучи «… була спроба спаплюжити моє ім’я в очах жителів Шполянського району. Але так, як я маю добру репутацію серед жителів Шполянського району…».

Як далі складуться справи в районній організації цієї партії, передбачити важко, оскільки й сам лідер зізнається, що вона зараз, образно виражаючись, працює в режимі «напівспущених вітрил» та ще й без належного керування.

Втім — це вже їх внутрішньопартійні справи.

Василь Дрозденко

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.