­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Минулого четверга відбулася чергова 17-та сесія районної ради. На розгляд депутатів було винесено понад два десятки питань.

У ході роботи затверджено список присяжних Шполянського районного суду, інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

Понад 47 тисяч гривень з районного бюджету депутати виділили на виконання районної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки, а саме — жителі району, яким виповниться 90 років, отримуватимуть у день свого народження по 300 гривень, 95-річним — по 500 гривень і з нагоди 100-річчя — по 1000 гривень. Як поінформував голова бюджетної комісії, голова районної ради ветеранів війни і праці Володимир Пустовіт, нині в районі проживають четверо осіб, яким виповнилося 100 і більше років, 18 95-річних жителів і 92 особи 90-річних.

Інноваційна школа отримала кошти на нові кабінети

Шполянська школа №2-ліцей отримала кошти на обладнання кабінетів фізики, хімії і біології, а ще 300 тисяч гривень депутати виділили на придбання шкільного автобуса на умовах співфінансування з обласним бюджетом. Як повідомив начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Павло Вербівський, Шполянський район у список придбання шкільних автобусів влітку не потрапив, та є надія, що у жовтні наш район все ж внесуть до списку районів, в які надійдуть нові шкільні автобуси. «Нині школярів і педагогів обслуговують 11 автобусів, — зауважив П.Вербівський, — а потреба району — в 16 автобусах».

Депутати також подбали, аби у школі №2-ліцеї з’явився новий кабінет робототехніки, подібний якому функціонує у Сигнаївському НВК. На ці цілі з бюджету виділено 200 тисяч гривень, ще 200 тисяч має надійти з обласного бюджету.

З’являться нові книги про район

Народні обранці затвердили також Програму розвитку туризму в Шполянському районі на 2017-2020 роки та Програму розвитку книговидавничої справи в районі на 2017-2020 роки. Так, за інформацією начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Анатолія Лозового, в нинішньому році планується видання книг Віктора Шевчука «Пам’ятники та пам'ятні знаки Шполянщини» та «Герої Шполянщини», альманахів «Гренада» та «Шполянщина туристична». Пожвавлення серед депутатів, які одностайно підтримували запропоновані проекти рішень з різних питань, викликало питання затвердження Програми поповнення бібліотечних фондів на 2017-2019 роки. На думку деяких обранців, необхідно звернути увагу на придбання книг і передплату періодики, виданої лише українською мовою. У свою чергу начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий повідомив, що переважна більшість літератури і періодичних видань у бібліотеки надходить саме надрукованих на державній мові. Його підтримав і депутат Анатолій Головкін, зауваживши при цьому, що «не варто плутати російську державу і російську мову». На цьому дебати закінчилися і депутати підтримали виділення коштів з районного бюджету на поповнення бібліотечних фондів у сумі 435 тисяч гривень (програма розрахована на 3 роки).

Позитивно було вирішено й інші питання повістки денної і сесія завершилася менш ніж за дві години.

Катерина Вальчиковська

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.