­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Завершується другий місяць літа, а в таборі «Олімпія», що в Кримках, так і не зазвучали дитячі голоси. Намагання районної влади реанімувати роботу дитячого табору не принесли бажаних результатів.

Як писала газета, в нинішньому році йшла мова про оздоровлення дітей пільгових категорій. Райдержадміністрація звернулася з проханням до голів сільвиконкомів, міського голови Шполянської ОТГ з проханням посприяти проведенню оздоровчої компанії 2017 року та виділити кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Як повідомила заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Ольга Шпиця, в результаті проведеної роботи з’явився список з 59 дітей з сіл району, оздоровити яких мали б у «Олімпії». Та умова господарів табору була наступною — за одну зміну до табору має заїхати не менше 90 дітей.

До речі, наприкінці травня райдержадміністрація надіслала лист до голови міської ради Сергія Кравченка з проханням передбачити кошти в міському бюджеті на оздоровлення дітей пільгових категорій — 38 школярів. Рівно через місяць до райдержадміністрації надійшла відповідь, в якій йдеться про те, що «дане питання було винесено на розгляд планово-бюджетної комісії Шполянської міської ради, але у виділенні коштів по даному питанню депутатами було відмовлено, оскільки відсутні розрахунки вартості путівки на одну дитину, а також відсутні дані про те, чи дане підприємство має відповідні дозволи, погодження контролюючих органів проводити оздоровчі заходи». Те, що нині кримківська «Олімпія» знаходиться в межах Шполянської ОТГ, наштовхує на думку, що сприяння в наданні дозволів і погоджень, а також зацікавленість у створенні щонайменше 15 робочих місць, має бути в пріоритеті у міської ради.

Та сталося, як сталося. Вже наступного дня на ім’я голови райдержадміністрації Володимира Потапенка надійшов лист від директора ПрАТ ДОТ «Олімпія» Віктора Діденка, в якому повідомлялося, що «в зв’язку з відсутністю коштів у власників ПрАТ ДОТ «Олімпія» для проведення ремонтних робіт, а також припинення фінансування дитячого оздоровлення за рахунок фонду соціального страхування та АПК, які надавали попередню проплату для підготовки табору, ПрАТ ДОТ «Олімпія» влітку 2017 року працювати не буде».

Що тут скажеш? Виникає багато запитань. І до фонду соціального страхування, який перестав фінансувати не лише оздоровлення платників страхових внесків, а й дитяче оздоровлення, і до міської ради, яка в минулому році кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій Шполи виділяла і в 2016-му питання дозволів і погоджень не виникало. Залишається констатувати той факт, що район втрачає ще один об’єкт, колись популярний не лише серед шполянських дітей.

Владислав Лупащенко

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.