­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 20 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Завершується другий місяць літа, а в таборі «Олімпія», що в Кримках, так і не зазвучали дитячі голоси. Намагання районної влади реанімувати роботу дитячого табору не принесли бажаних результатів.

Як писала газета, в нинішньому році йшла мова про оздоровлення дітей пільгових категорій. Райдержадміністрація звернулася з проханням до голів сільвиконкомів, міського голови Шполянської ОТГ з проханням посприяти проведенню оздоровчої компанії 2017 року та виділити кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Як повідомила заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Ольга Шпиця, в результаті проведеної роботи з’явився список з 59 дітей з сіл району, оздоровити яких мали б у «Олімпії». Та умова господарів табору була наступною — за одну зміну до табору має заїхати не менше 90 дітей.

До речі, наприкінці травня райдержадміністрація надіслала лист до голови міської ради Сергія Кравченка з проханням передбачити кошти в міському бюджеті на оздоровлення дітей пільгових категорій — 38 школярів. Рівно через місяць до райдержадміністрації надійшла відповідь, в якій йдеться про те, що «дане питання було винесено на розгляд планово-бюджетної комісії Шполянської міської ради, але у виділенні коштів по даному питанню депутатами було відмовлено, оскільки відсутні розрахунки вартості путівки на одну дитину, а також відсутні дані про те, чи дане підприємство має відповідні дозволи, погодження контролюючих органів проводити оздоровчі заходи». Те, що нині кримківська «Олімпія» знаходиться в межах Шполянської ОТГ, наштовхує на думку, що сприяння в наданні дозволів і погоджень, а також зацікавленість у створенні щонайменше 15 робочих місць, має бути в пріоритеті у міської ради.

Та сталося, як сталося. Вже наступного дня на ім’я голови райдержадміністрації Володимира Потапенка надійшов лист від директора ПрАТ ДОТ «Олімпія» Віктора Діденка, в якому повідомлялося, що «в зв’язку з відсутністю коштів у власників ПрАТ ДОТ «Олімпія» для проведення ремонтних робіт, а також припинення фінансування дитячого оздоровлення за рахунок фонду соціального страхування та АПК, які надавали попередню проплату для підготовки табору, ПрАТ ДОТ «Олімпія» влітку 2017 року працювати не буде».

Що тут скажеш? Виникає багато запитань. І до фонду соціального страхування, який перестав фінансувати не лише оздоровлення платників страхових внесків, а й дитяче оздоровлення, і до міської ради, яка в минулому році кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій Шполи виділяла і в 2016-му питання дозволів і погоджень не виникало. Залишається констатувати той факт, що район втрачає ще один об’єкт, колись популярний не лише серед шполянських дітей.

Владислав Лупащенко

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.