­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

6 липня лідер Радикальної партії (РП), народний депутат України Олег Ляшко разом із народним депутатом України Віктором Вовком в рамках робочого візиту на Черкащину побували на Шполянщині, де провели зустрічі з виборцями на полях СПОП «Відродження» та племзаводі господарства у Скотаревому.
Супроводжували лідера Радикальної партії генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко, голова районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Дубина.

Під час зустрічі зі шполянами Олег Ляшко заявив, що Радикальна партія була є і буде захисником прав селян у Верховній Раді України. «Ми хочемо бачити на полях України українську техніку, — наголосив О.Ляшко. — Саме в Україні потрібно будувати заводи для випуску комбайнів, тракторів, а це робочі місця, гідна заробітна плата й відповідно — достойна пенсія для наших громадян».

За словами народного депутата, для цього в Україні повинна діяти державна програма щодо кредитування на техніку, адже нинішня система кредитування занадто «дорога» для інвесторів. Члени Радикальної партії, в свою чергу, пропонують звільнити від оподаткування купівлю нового технологічного обладнання. «Інвестори мають в Україні будувати заводи, а держава має торгувати продукцією з землі, а не самою землею. Цим треба займатися, а не продажем землі! Українську землю не можна продавати!» — емоційно констатував лідер «радикалів».

Своє спілкування з людьми Олег Валерійович продовжив на фермі племзаводу у Скотаревому. Спілкуючись з тваринниками, він наголосив, що його команда робить все, аби тваринництво в селі розвивалося. «Я вийшов з села, але село не вийшло з мене», — пояснив політик сільськогосподарський напрямок у діяльності своєї партії.

При цьому нардеп вніс кілька пропозицій, як, на його думку, підтримати розвиток тваринництва в Україні. Зокрема він наголосив, що кожен сільськогосподарський виробник повинен утримувати хоча б одну голову великої рогатої худоби на один гектар орендованої площі. А це, з його слів, можливо лише за підтримки держави. Це й дотації на придбання племінної худоби, скасування ПДВ на сировину, встановлення ринкових закупівельних цін на молоко.

Тоді, на думку О.Ляшка, процвітатимуть господарства, а відповідно – процвітатиме й Україна.

На фермі племзаводу головного «радикала» познайомили з коровою Піщинкою – рекордсменкою, яка дає майже 70 літрів молока в день.

— Завдяки таким Піщинкам і живе український народ, — підсумував О.Ляшко.

Катерина Вальчиковська 

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.