­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

6 липня лідер Радикальної партії (РП), народний депутат України Олег Ляшко разом із народним депутатом України Віктором Вовком в рамках робочого візиту на Черкащину побували на Шполянщині, де провели зустрічі з виборцями на полях СПОП «Відродження» та племзаводі господарства у Скотаревому.
Супроводжували лідера Радикальної партії генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко, голова районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Дубина.

Під час зустрічі зі шполянами Олег Ляшко заявив, що Радикальна партія була є і буде захисником прав селян у Верховній Раді України. «Ми хочемо бачити на полях України українську техніку, — наголосив О.Ляшко. — Саме в Україні потрібно будувати заводи для випуску комбайнів, тракторів, а це робочі місця, гідна заробітна плата й відповідно — достойна пенсія для наших громадян».

За словами народного депутата, для цього в Україні повинна діяти державна програма щодо кредитування на техніку, адже нинішня система кредитування занадто «дорога» для інвесторів. Члени Радикальної партії, в свою чергу, пропонують звільнити від оподаткування купівлю нового технологічного обладнання. «Інвестори мають в Україні будувати заводи, а держава має торгувати продукцією з землі, а не самою землею. Цим треба займатися, а не продажем землі! Українську землю не можна продавати!» — емоційно констатував лідер «радикалів».

Своє спілкування з людьми Олег Валерійович продовжив на фермі племзаводу у Скотаревому. Спілкуючись з тваринниками, він наголосив, що його команда робить все, аби тваринництво в селі розвивалося. «Я вийшов з села, але село не вийшло з мене», — пояснив політик сільськогосподарський напрямок у діяльності своєї партії.

При цьому нардеп вніс кілька пропозицій, як, на його думку, підтримати розвиток тваринництва в Україні. Зокрема він наголосив, що кожен сільськогосподарський виробник повинен утримувати хоча б одну голову великої рогатої худоби на один гектар орендованої площі. А це, з його слів, можливо лише за підтримки держави. Це й дотації на придбання племінної худоби, скасування ПДВ на сировину, встановлення ринкових закупівельних цін на молоко.

Тоді, на думку О.Ляшка, процвітатимуть господарства, а відповідно – процвітатиме й Україна.

На фермі племзаводу головного «радикала» познайомили з коровою Піщинкою – рекордсменкою, яка дає майже 70 літрів молока в день.

— Завдяки таким Піщинкам і живе український народ, — підсумував О.Ляшко.

Катерина Вальчиковська 

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.