­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 20 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

6 липня лідер Радикальної партії (РП), народний депутат України Олег Ляшко разом із народним депутатом України Віктором Вовком в рамках робочого візиту на Черкащину побували на Шполянщині, де провели зустрічі з виборцями на полях СПОП «Відродження» та племзаводі господарства у Скотаревому.
Супроводжували лідера Радикальної партії генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко, голова районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Дубина.

Під час зустрічі зі шполянами Олег Ляшко заявив, що Радикальна партія була є і буде захисником прав селян у Верховній Раді України. «Ми хочемо бачити на полях України українську техніку, — наголосив О.Ляшко. — Саме в Україні потрібно будувати заводи для випуску комбайнів, тракторів, а це робочі місця, гідна заробітна плата й відповідно — достойна пенсія для наших громадян».

За словами народного депутата, для цього в Україні повинна діяти державна програма щодо кредитування на техніку, адже нинішня система кредитування занадто «дорога» для інвесторів. Члени Радикальної партії, в свою чергу, пропонують звільнити від оподаткування купівлю нового технологічного обладнання. «Інвестори мають в Україні будувати заводи, а держава має торгувати продукцією з землі, а не самою землею. Цим треба займатися, а не продажем землі! Українську землю не можна продавати!» — емоційно констатував лідер «радикалів».

Своє спілкування з людьми Олег Валерійович продовжив на фермі племзаводу у Скотаревому. Спілкуючись з тваринниками, він наголосив, що його команда робить все, аби тваринництво в селі розвивалося. «Я вийшов з села, але село не вийшло з мене», — пояснив політик сільськогосподарський напрямок у діяльності своєї партії.

При цьому нардеп вніс кілька пропозицій, як, на його думку, підтримати розвиток тваринництва в Україні. Зокрема він наголосив, що кожен сільськогосподарський виробник повинен утримувати хоча б одну голову великої рогатої худоби на один гектар орендованої площі. А це, з його слів, можливо лише за підтримки держави. Це й дотації на придбання племінної худоби, скасування ПДВ на сировину, встановлення ринкових закупівельних цін на молоко.

Тоді, на думку О.Ляшка, процвітатимуть господарства, а відповідно – процвітатиме й Україна.

На фермі племзаводу головного «радикала» познайомили з коровою Піщинкою – рекордсменкою, яка дає майже 70 літрів молока в день.

— Завдяки таким Піщинкам і живе український народ, — підсумував О.Ляшко.

Катерина Вальчиковська 

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.