­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 17 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Читаючи статті Шполянської районної газети «Шполянські вісті» в № 52-53 «Чи відповість Тимошенко за 700 доларів з кожного українця» від 22.06.2017 року та №54-55 «Рейтинг Тимошенко вдарився об землю» від 29.06.2017 року, мені приємно було побачити, що в нашому районі є люди (автори вищезазначених статей - Оксана Шаповал та Іван Петренко), які так гарно вміють аналізувати політичну ситуацію в Україні в цілому, а також, що стосується лідера ВО «Батьківщина» Тимошенко Юлії Володимирівни.

Я вдячний авторам за написані статі, а також редакції Шполянські вісті, яка допомогла висвітлити дані статті в своїй газеті, і я підтримую вищезазначених авторів в їх політичній активності, в тому, що ми, як справжні патріоти України, повинні приймати активну участь в прозорих (не брудних!) політичних процесах держави, тому що від нас залежить майбутнє нашої держави, майбутнє наших поколінь.

На мою думку, критика в даних статтях – це показник того, що ми, ВО «Батьківщина», на правильному шляху, адже критика вказує на те, що до даної політичної сили є зацікавленість громадян України.

Щодо рейтингів ВО «Батьківщина» та її лідерки - Тимошенко Юлії Володимирівни, я маю інші дані, ніж ті, що зазначені в статті одного із вищезазначених авторів (на жаль, Іван Петренко помилився з рейтингами). Згідно того ж соцдослідження фірми «Рейтинг» на даний час Юлія Володимирівна займає найвищу позицію серед політичних лідерів – 9,3% (коли Порошенко Петро – 7,7%, Рабінович Вадим – 6,4%, Ляшко Олег – 6,3%, Бойко Юрій та Гриценко Анатолійй по 6,2%, інші навіть 5% не набирають). Якщо взяти рейтинг соцдослідження фірми «Рейтинг» по партіях, то Батьківщина також лідирує – 8,3% (коли Опозиційний блок – 6,3%, БПП «Солідарність» – 6,2%, Радикальна партія – 6%, За життя – 5,9%, інші партії не набирають навіть 5%). Ці дані може перевірити кожен, перейшовши за посиланням на офіційний сайт фірми «Рейтинг» - ratinggroup.ua. Приблизно такі ж дані показують і інші соцдослідження інших організацій. Тобто на даний час в Україні політичним лідером є Тимошенко Юлія Володимирівна, а серед політичних партій лідирує ВО «Батьківщина».

Крім того, хочу зазначити, що це чи не єдина, а можливоі єдина політична партія в Україні, котра, починаючи з 1999 року (рік заснування партії), досі активно діє! А це майже 20 років з 26 років незалежності України!!! То чи це не є показником того, що до даної політичної партії ще залишилась довіра громадян України?! На жаль деякі люди і політичні сили постійно дискримінують ВО «Батьківщину», перекручуючи інформацію та таким чином поливаючи її та її лідерку брудом, бо відчувають потужного політичного конкурента, котрий має велику прихильність українського народу.

На завершення хочу сказати, що критика - добра справа, особливо коли вона достовірна і в міру. Надмірна критика, побудована на «бруді», на мою думку, розвиває негатив в нашого молодого покоління, а потім з таким «багажем знань» ми хочемо, щоб наші нащадки жили в сильній і квітучій державі. То чи не час нам самим змінюватись до кращого, адже ми всі живем заради нашого майбутнього – наших дітей.

З повагою в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина»  

Володимир Слободяник

Актуальні новини

КОЛИ МЕДИКИ ПРИЇДУТЬ НА ВИКЛИК

on 16 серпня 2018

Як відомо більшості громадян, швидку допомогу потрібно викликати тоді, коли у цьому справді є необхідність. Попри те, є жителі району,...

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.