­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Читаючи статті Шполянської районної газети «Шполянські вісті» в № 52-53 «Чи відповість Тимошенко за 700 доларів з кожного українця» від 22.06.2017 року та №54-55 «Рейтинг Тимошенко вдарився об землю» від 29.06.2017 року, мені приємно було побачити, що в нашому районі є люди (автори вищезазначених статей - Оксана Шаповал та Іван Петренко), які так гарно вміють аналізувати політичну ситуацію в Україні в цілому, а також, що стосується лідера ВО «Батьківщина» Тимошенко Юлії Володимирівни.

Я вдячний авторам за написані статі, а також редакції Шполянські вісті, яка допомогла висвітлити дані статті в своїй газеті, і я підтримую вищезазначених авторів в їх політичній активності, в тому, що ми, як справжні патріоти України, повинні приймати активну участь в прозорих (не брудних!) політичних процесах держави, тому що від нас залежить майбутнє нашої держави, майбутнє наших поколінь.

На мою думку, критика в даних статтях – це показник того, що ми, ВО «Батьківщина», на правильному шляху, адже критика вказує на те, що до даної політичної сили є зацікавленість громадян України.

Щодо рейтингів ВО «Батьківщина» та її лідерки - Тимошенко Юлії Володимирівни, я маю інші дані, ніж ті, що зазначені в статті одного із вищезазначених авторів (на жаль, Іван Петренко помилився з рейтингами). Згідно того ж соцдослідження фірми «Рейтинг» на даний час Юлія Володимирівна займає найвищу позицію серед політичних лідерів – 9,3% (коли Порошенко Петро – 7,7%, Рабінович Вадим – 6,4%, Ляшко Олег – 6,3%, Бойко Юрій та Гриценко Анатолійй по 6,2%, інші навіть 5% не набирають). Якщо взяти рейтинг соцдослідження фірми «Рейтинг» по партіях, то Батьківщина також лідирує – 8,3% (коли Опозиційний блок – 6,3%, БПП «Солідарність» – 6,2%, Радикальна партія – 6%, За життя – 5,9%, інші партії не набирають навіть 5%). Ці дані може перевірити кожен, перейшовши за посиланням на офіційний сайт фірми «Рейтинг» - ratinggroup.ua. Приблизно такі ж дані показують і інші соцдослідження інших організацій. Тобто на даний час в Україні політичним лідером є Тимошенко Юлія Володимирівна, а серед політичних партій лідирує ВО «Батьківщина».

Крім того, хочу зазначити, що це чи не єдина, а можливоі єдина політична партія в Україні, котра, починаючи з 1999 року (рік заснування партії), досі активно діє! А це майже 20 років з 26 років незалежності України!!! То чи це не є показником того, що до даної політичної партії ще залишилась довіра громадян України?! На жаль деякі люди і політичні сили постійно дискримінують ВО «Батьківщину», перекручуючи інформацію та таким чином поливаючи її та її лідерку брудом, бо відчувають потужного політичного конкурента, котрий має велику прихильність українського народу.

На завершення хочу сказати, що критика - добра справа, особливо коли вона достовірна і в міру. Надмірна критика, побудована на «бруді», на мою думку, розвиває негатив в нашого молодого покоління, а потім з таким «багажем знань» ми хочемо, щоб наші нащадки жили в сильній і квітучій державі. То чи не час нам самим змінюватись до кращого, адже ми всі живем заради нашого майбутнього – наших дітей.

З повагою в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина»  

Володимир Слободяник

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.