­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 19 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Читаючи статті Шполянської районної газети «Шполянські вісті» в № 52-53 «Чи відповість Тимошенко за 700 доларів з кожного українця» від 22.06.2017 року та №54-55 «Рейтинг Тимошенко вдарився об землю» від 29.06.2017 року, мені приємно було побачити, що в нашому районі є люди (автори вищезазначених статей - Оксана Шаповал та Іван Петренко), які так гарно вміють аналізувати політичну ситуацію в Україні в цілому, а також, що стосується лідера ВО «Батьківщина» Тимошенко Юлії Володимирівни.

Я вдячний авторам за написані статі, а також редакції Шполянські вісті, яка допомогла висвітлити дані статті в своїй газеті, і я підтримую вищезазначених авторів в їх політичній активності, в тому, що ми, як справжні патріоти України, повинні приймати активну участь в прозорих (не брудних!) політичних процесах держави, тому що від нас залежить майбутнє нашої держави, майбутнє наших поколінь.

На мою думку, критика в даних статтях – це показник того, що ми, ВО «Батьківщина», на правильному шляху, адже критика вказує на те, що до даної політичної сили є зацікавленість громадян України.

Щодо рейтингів ВО «Батьківщина» та її лідерки - Тимошенко Юлії Володимирівни, я маю інші дані, ніж ті, що зазначені в статті одного із вищезазначених авторів (на жаль, Іван Петренко помилився з рейтингами). Згідно того ж соцдослідження фірми «Рейтинг» на даний час Юлія Володимирівна займає найвищу позицію серед політичних лідерів – 9,3% (коли Порошенко Петро – 7,7%, Рабінович Вадим – 6,4%, Ляшко Олег – 6,3%, Бойко Юрій та Гриценко Анатолійй по 6,2%, інші навіть 5% не набирають). Якщо взяти рейтинг соцдослідження фірми «Рейтинг» по партіях, то Батьківщина також лідирує – 8,3% (коли Опозиційний блок – 6,3%, БПП «Солідарність» – 6,2%, Радикальна партія – 6%, За життя – 5,9%, інші партії не набирають навіть 5%). Ці дані може перевірити кожен, перейшовши за посиланням на офіційний сайт фірми «Рейтинг» - ratinggroup.ua. Приблизно такі ж дані показують і інші соцдослідження інших організацій. Тобто на даний час в Україні політичним лідером є Тимошенко Юлія Володимирівна, а серед політичних партій лідирує ВО «Батьківщина».

Крім того, хочу зазначити, що це чи не єдина, а можливоі єдина політична партія в Україні, котра, починаючи з 1999 року (рік заснування партії), досі активно діє! А це майже 20 років з 26 років незалежності України!!! То чи це не є показником того, що до даної політичної партії ще залишилась довіра громадян України?! На жаль деякі люди і політичні сили постійно дискримінують ВО «Батьківщину», перекручуючи інформацію та таким чином поливаючи її та її лідерку брудом, бо відчувають потужного політичного конкурента, котрий має велику прихильність українського народу.

На завершення хочу сказати, що критика - добра справа, особливо коли вона достовірна і в міру. Надмірна критика, побудована на «бруді», на мою думку, розвиває негатив в нашого молодого покоління, а потім з таким «багажем знань» ми хочемо, щоб наші нащадки жили в сильній і квітучій державі. То чи не час нам самим змінюватись до кращого, адже ми всі живем заради нашого майбутнього – наших дітей.

З повагою в.о. голови Шполянської районної організації ВО «Батьківщина»  

Володимир Слободяник

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.