­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

Останнім часом до нас надходять заяви від виборців Шполи та Кримок, у яких говориться про те, що проти кандидата на посаду голови об’єднаної територіальної громади Володимира Потапенка існує змова з боку його основних конкурентів на виборах. Це можна було б сприйняти як спробу захистити честь Володимира Миколайовича. Однак реальні факти підтверджують, що в таких щирих попередженнях є чимала доля істини.

По-перше, до такого висновку підштовхує реальна ситуація – використання брудних виборчих технологій у Шполі і Кримках. Це і погрози членам міської виборчої комісії, і намагання ввести до складу комісії «прописаних» в одній зі шполянських перукарень «гастролерів» зі Львова і Сєвєродонецька з метою фальсифікації волевиявлення виборців, і реєстрація на посаду голови новоствореної громади майже повного двійника Володимира Потапенка, але Львовича.

«Звідки ноги ростуть, догадатися нескладно, - резюмує інтернет-видання «Кропива», - бо вигідно це може бути лише тим, хто боїться втратити свою посаду».

По-друге. Політтехнологи не гребують нічим, аби очорнити Володимира Потапенка в очах виборців. Це можна відслідкувати вже з публікацій міської газети «Шполяночка», де грубо і хамовито піддається сумніву все зроблене ним, і навпаки все зроблене в місті приписується діючому меру. Між тим, як йдеться в уже згаданому інтернет-виданні, «чинний мер, який не бажає залишити посаду, не протримавшись на ній і двох років, використовує всі можливі засоби заради перемоги». Додамо: і шляхом численних порушень. За прикладами далеко ходити не треба. Згадайте наряджених з наказу мера комунальників міста у жилетки своєї політичної сили «Черкащани» - таким чином демонструє він свої «переваги».

По-третє. Особливо нас бентежить грубе втручання представників ВО «Черкащани» в передвиборчий процес. Зокрема, зафіксовано низку фактів їхнього перешкоджання як кандидатам у депутати від наших політичних сил, так і основному кандидату на посаду голови об’єднаної територіальної громади у спілкуванні з виборцями.

Невже і «тітушкам», і тим, хто спрямовує їх на провокаційні й протиправні дії, не відомо про ст. 157 Кримінального кодексу України, яка передбачає сувору відповідальність за подібного роду діяння? Чи, може, у них все узгоджено десь у «верхах»?

І, нарешті, останнє. Про примітивні спроби скомпрометувати Володимира Потапенка через розповсюдження пліток,брехні та наклепів годі вже говорити. Про це вже неодноразово йшлося у засобах масової інформації, зокрема і в електронних. Та конкуренти Володимира Потапенка опускати руки не збираються. Бо вони ще й досі не зрозуміли, що дезінформація, наклепи, фальшивки – це знаряддя слабких.

Однак ми твердо віримо, що головою Шполянської об’єднаної громади, незважаючи ні на які змови та підступні дії не стане той, для кого ця посада є джерелом власного збагачення та зловживання владою задля задоволення інтересів певної політичної сили.

Ось чому ми закликаємо виборців:

Не дозволяйте себе надурити. Не вірте фальшивкам і їх розповсюджувачам. Будьте пильні! Голосуйте розумом!

Районна організація БПП «Солідарність», районна організація ВО «Батьківщина», районна організація Аграрної партії, районна організація Народної партії, районна організація Радикальної партії Олега Ляшка, районна організація партії «Громадянська позиція», районна організація партії «УКРОП».

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.