­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 26 квітня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Останнім часом до нас надходять заяви від виборців Шполи та Кримок, у яких говориться про те, що проти кандидата на посаду голови об’єднаної територіальної громади Володимира Потапенка існує змова з боку його основних конкурентів на виборах. Це можна було б сприйняти як спробу захистити честь Володимира Миколайовича. Однак реальні факти підтверджують, що в таких щирих попередженнях є чимала доля істини.

По-перше, до такого висновку підштовхує реальна ситуація – використання брудних виборчих технологій у Шполі і Кримках. Це і погрози членам міської виборчої комісії, і намагання ввести до складу комісії «прописаних» в одній зі шполянських перукарень «гастролерів» зі Львова і Сєвєродонецька з метою фальсифікації волевиявлення виборців, і реєстрація на посаду голови новоствореної громади майже повного двійника Володимира Потапенка, але Львовича.

«Звідки ноги ростуть, догадатися нескладно, - резюмує інтернет-видання «Кропива», - бо вигідно це може бути лише тим, хто боїться втратити свою посаду».

По-друге. Політтехнологи не гребують нічим, аби очорнити Володимира Потапенка в очах виборців. Це можна відслідкувати вже з публікацій міської газети «Шполяночка», де грубо і хамовито піддається сумніву все зроблене ним, і навпаки все зроблене в місті приписується діючому меру. Між тим, як йдеться в уже згаданому інтернет-виданні, «чинний мер, який не бажає залишити посаду, не протримавшись на ній і двох років, використовує всі можливі засоби заради перемоги». Додамо: і шляхом численних порушень. За прикладами далеко ходити не треба. Згадайте наряджених з наказу мера комунальників міста у жилетки своєї політичної сили «Черкащани» - таким чином демонструє він свої «переваги».

По-третє. Особливо нас бентежить грубе втручання представників ВО «Черкащани» в передвиборчий процес. Зокрема, зафіксовано низку фактів їхнього перешкоджання як кандидатам у депутати від наших політичних сил, так і основному кандидату на посаду голови об’єднаної територіальної громади у спілкуванні з виборцями.

Невже і «тітушкам», і тим, хто спрямовує їх на провокаційні й протиправні дії, не відомо про ст. 157 Кримінального кодексу України, яка передбачає сувору відповідальність за подібного роду діяння? Чи, може, у них все узгоджено десь у «верхах»?

І, нарешті, останнє. Про примітивні спроби скомпрометувати Володимира Потапенка через розповсюдження пліток,брехні та наклепів годі вже говорити. Про це вже неодноразово йшлося у засобах масової інформації, зокрема і в електронних. Та конкуренти Володимира Потапенка опускати руки не збираються. Бо вони ще й досі не зрозуміли, що дезінформація, наклепи, фальшивки – це знаряддя слабких.

Однак ми твердо віримо, що головою Шполянської об’єднаної громади, незважаючи ні на які змови та підступні дії не стане той, для кого ця посада є джерелом власного збагачення та зловживання владою задля задоволення інтересів певної політичної сили.

Ось чому ми закликаємо виборців:

Не дозволяйте себе надурити. Не вірте фальшивкам і їх розповсюджувачам. Будьте пильні! Голосуйте розумом!

Районна організація БПП «Солідарність», районна організація ВО «Батьківщина», районна організація Аграрної партії, районна організація Народної партії, районна організація Радикальної партії Олега Ляшка, районна організація партії «Громадянська позиція», районна організація партії «УКРОП».

Актуальні новини

Директорський зорепад продовжиться?

on 26 квітня 2018

Одна з тем, яку вже майже місяць обговорюють шполяни, це звільнення міською радою Шполянської ОТГ директора Шполянської школи №2 –...

Чи працюватиме «Олімпія», вирішуватимуть у міськраді

on 26 квітня 2018

Днями заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді,...

Дорога шполянська оренда

on 26 квітня 2018

Здача нежитлових приміщень в оренду під магазини чи офіси в Шполі переважно завжди була прибутковою справою. Особливо в останні роки.

Дійшли до краю

on 26 квітня 2018

Упродовж останніх трьох років наші співвітчизники — трудові мігранти переказали з-за кордону своїм рідним 23,8 млрд доларів. Зокрема, лише торік...

Нас перепишуть і порахують

on 26 квітня 2018

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню другого за роки незалежності Всеукраїнського перепису населення, який мав відбутися...

Фобія під назвою «Децентралізація»

on 26 квітня 2018

Відомим в Україні словом «децентралізація» вже мало кого здивуєш, а ось злякати декого можна. І питання тут не у незнанні...

Педикульоз поширюється в школах

on 26 квітня 2018

На перший погляд, в сучасному суспільстві не повинно виникати таких проблем, як, скажімо, вошивість. Проте лише ураженість населення нашого району...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.