­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 26 квітня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Команді Анатолія Гриценка шполяни повірили сім років назад, її члени вперше були обрані до міської ради.

Прозора, принципова і розсудлива поведінка обранців підтвердила правильність вибору. Наші депутати не дали регіоналам в міськраді узурпувати владу. А вони рвались не гребуючи нічим, прагнули встановити диктатуру, залякати депутатів. Така наша незмінна позиція дала змогу голові міста В. Заскалеті служити громаді, а не їхнім партійним інтересам.

Депутати та партія успішно склали екзамен перед виборцям, дбаючи про виконання їхніх наказів, захищаючи від несправедливості, утисків. І як результат у 2015 році на чергових виборах на 30% більше виборців проголосували за нас, ніж на попередніх. Це був безперечний успіх команди.

І знову новообрані депутати активно приступили до виконання своїх обов’язків. Уже через два тижні після присяги обранці ініціювали і добились, щоб влада забезпечила ремонт тротуарів. Ми першими оцінили можливості міського бюджету 2015 р. та перспектив на 2016 р.

Принципова позиція наших депутатів виявлялася завжди. Ми ніколи не зраджували, не йшли на поступки заради власних інтересів, хто б не домагався: чи мер, чи більшість. Коли пропоновані заходи не сприяли розвитку міста, інтересам людей, ми виступали проти.

Депутати “Громадянської позиції” займались повсякчас громадською суспільно-корисною діяльністю. В цьому році перед виборами всі кандидати в депутати поспішили на суботники. Проте в минулому році на заклик мера прибирати біля мосту жоден з його соратників не прибув. Прибули наші партійці, хоч на сесіях нерідко критикували його.

Ми сприяли тому, щоб діючою владою було немало зроблено. Проте маючи значні бюджетні кошти, вона могла і мала зробити набагато більше.

Що гальмувало розвиток Шполи останні 1,5 року

В місцевих часописах постійно запрошують бажаючих на роботу в Польщу та інші країни. Через невеликі заробітки в рідному місті шполяни змушені шукати їх на чужині. “Громадянську позицію” дуже турбує те, що в районі найнижча в області заробітна плата. Що ми гірші за всіх, чи трудимось менше, чи в нас менш освічені та нижчої кваліфікації працівники? Зрозуміло, скаже кожен, що не менш здібні, ніж в інших районах. Боляче сприймати таку невтішну статистику. А чому не найбільша вона в нас, чи хоч би ми були десь в першій десятці? Проблема гостра і її треба, і можна вирішити.

За чинної міської влади значно зросла кількість чиновників. У колишній будівлі райкому вже не вистачає кабінетів. А тому для них було споруджено нові апартаменти, облаштовано їх меблями і оргтехнікою.

І як наслідок — витрати на утримання міської влади зросли. Якщо в 2010 році на владу витрачалось 8%, то в нинішньому — 14%.

Бізнес успішно відкривається і розвивається там, де сприятливе податкове навантаження. Про це знає місцева влада. Постає питання: чому ж вони, дбаючи про створення робочих місць, збільшують оподаткування працедавців? Зрозуміло, чим більший податковий тиск, тим менше шполян прийматиметься на роботу.

Міській владі не вистачає коштів на їхні марнотратні необґрунтовані “інновації”. Шукаючи гроші, місцева влада вирішила ввести в 2017 р. нові додаткові податки для людей: на гаражі,сараї,туалети. Це було зроблено раніше, коли про вибори ніхто не згадував. Почувши про них, автори додаткового оподаткування схаменулися і відмінили рішення. Вибори врятували громадян від нових поборів. Це не гарантує, що після них про кишені громадян згадають знов.

На асфальтування нині виділяються великі кошти. Це фінанси тих, хто їздить на власному авто, і менше — тих, хто п’є спиртне та полюбляє тютюн. І тому їх не можна витратити на щось інше — тільки на дороги. Але великі гроші теж можна використати “цікаво”. У шполян не викликалась би підозра на їх чесне використання, коли б виконком про всі витрати публікував у пресі.

В разі обрання наші депутати будуть добиватися, щоб службовці не залишали “в тіні” вартість жодного квадратного метра асфальту.

Що зробить “Громадянська позиція” в разі отримання більшості?

“Громадянська позиція” пропонує планувати нинішню діяльність в місті з погляду перспективи на 5-10 років, і менше демонструвати свої досягнення тільки перед виборами. Треба насамперед подбати, щоб люди були забезпечені роботою та сприятливими умовами проживання.

З метою створення робочих місць слід зацікавити нових інвесторів низьким оподаткуванням. Низьке оподаткування — один із факторів і не гарантує, що інвестори кинуться в обійми. Щоб зацікавити їх, влада європейських містечок всі витрати на комунікації (електро-водопостачання, каналізацію) бере на себе.

Ще один приклад для наслідування. Щонеділі мер Риги спілкується з жителями міста в прямому ефірі о 19.00 у свій вільний час. Відповідає на всі питання громадян, що надійшли впродовж тижня, звітує про вирішення їхніх проблем. Вони в свою чергу знають, чим займається влада.

Шполянській громаді треба вчитись у кращих та переймати передовий досвід.

В Україні ускладнена дозвільна система на початок ведення будь-якого виробництва. Щоб допомогти підприємцям одержувати дозволи, чиновники виконкому повинні стати не “рішалами”, від яких залежить доля нового виробництва, а сервісною службою.

Нам потрібно творити такі умови, щоб не було непрацюючих підприємств і їх власники були зацікавлені якомога швидше розпочинати виробничу діяльність.

А для цього:

Щоб прискорити розвиток громади, слід насамперед подбати, щоб гроші потрапляли в кишені простих людей, а не чиновників. На першому місці завжди повинні бути їх інтереси та добробут.

Для вбереження від нових податків в майбутньому слід суттєво скоротити “зайві портфелі”.

З метою більш ефективного використання наших коштів, які надходять в бюджет, треба закупляти товари, замовляти послуги на вигідних умовах, а не тільки в депутатів-однопартійців.

Збережуть людські гаманці від спустошення прозорі та обґрунтовані тарифи на компослуги. Приміром, було б краще і порядніше відмінити плату за користування комунальним туалетом. І подібних прикладів можна знайти багато й в інших сферах.

Нинішні вибори наближаються до фіналу. Прикро, що так багато вилили бруду один на одного та скільки допущено різних порушень закону. Щоб не висувалися більше «двійники», треба внести зміни в законодавство. Балотуватися кандидатами можуть лише ті, хто прожив не менше року в громаді, або хто має власність там, де балотується.

Найбагатші місцеві партії витратили не один мільйон гривень на виборчу кампанію. Але виборці повинні не піддаватись передвиборчій істериці і самостійно зважено, з поглядом на майбутню результативність кандидатів визначити свій вибір.

Шановні наші виборці!

Прагнете позитивних змін від об'єднання шполянської громади — голосуйте за «Громадянську позицію» №4 у бюлетні

Актуальні новини

Директорський зорепад продовжиться?

on 26 квітня 2018

Одна з тем, яку вже майже місяць обговорюють шполяни, це звільнення міською радою Шполянської ОТГ директора Шполянської школи №2 –...

Чи працюватиме «Олімпія», вирішуватимуть у міськраді

on 26 квітня 2018

Днями заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді,...

Дорога шполянська оренда

on 26 квітня 2018

Здача нежитлових приміщень в оренду під магазини чи офіси в Шполі переважно завжди була прибутковою справою. Особливо в останні роки.

Дійшли до краю

on 26 квітня 2018

Упродовж останніх трьох років наші співвітчизники — трудові мігранти переказали з-за кордону своїм рідним 23,8 млрд доларів. Зокрема, лише торік...

Нас перепишуть і порахують

on 26 квітня 2018

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню другого за роки незалежності Всеукраїнського перепису населення, який мав відбутися...

Фобія під назвою «Децентралізація»

on 26 квітня 2018

Відомим в Україні словом «децентралізація» вже мало кого здивуєш, а ось злякати декого можна. І питання тут не у незнанні...

Педикульоз поширюється в школах

on 26 квітня 2018

На перший погляд, в сучасному суспільстві не повинно виникати таких проблем, як, скажімо, вошивість. Проте лише ураженість населення нашого району...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.