­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 квітня 2019
-------------------------------

Характерні для довгожителів звички були вивчені групою дослідників з США. Вони встановили, що довголіття характеризується загальними рисами, зокрема - оптимізмом. Вченими Північно-Західного університету був проаналізований стиль життя людей віком від 80 до 100 років.

Так, експерти встановили, що багато хто з обстежених ними довгожителів були курцями. Дуже багато пили каву і дозволяли собі вино, втім, не зловживаючи ними. Одним із сюрпризів дослідження стало те, що вчені виявили: схильні до довголіття люди нерідко мають повненьку фігуру. Іншими звичками довгожителів стали заняття улюбленою справою, активне спілкування з іншими людьми і помірне розумове навантаження. Але головною якістю цих людей є оптимістичний погляд на світ, який вони охарактеризували як «кращий захист від старості». Для довгожителів характерно не брати на себе відповідальність за безрадісні події в житті і не вдаватися до меланхолії. Вони концентрують свою увагу на позитивних аспектах і мають здатність радіти простим речам.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.