­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------

Вчений-дієтолог з Кембриджського університету Мерилін Гленвіла порадила вживати в їжу три простих і доступних продукти, здатних покращувати самопочуття, а також сприятливо впливати на зовнішність.

Фахівець настійно рекомендує вживати квасолю. Цей продукт, за словами Гленвіли, містить крохмаль амілозу, що не розпадається під дією шлункового соку. До кишечника амілоза добирається практично в незмінному вигляді і впливає на кишкову мікрофлору не гірше клітковини - забезпечує харчування для корисних бактерій. Як результат, активізується метаболізм і виведення продуктів переробки організмом, що зміцнює імунітет, сприяє стрункості та хорошому стану шкіри.

Іншим продуктом, який покращує самопочуття і зовнішній вигляд, доктор вважає натуральні кисломолочні продукти - їх вона радить їсти щодня. Вживання даних продуктів також допомагає нормалізувати мікрофлору кишечника і травлення.

Також ефективні для поліпшення самопочуття і зовнішнього вигляду, на думку фахівця, ферментовані продукти - наприклад, квашена капуста. Експерт пояснила, що продукти природного бродіння добре впливають на мікрофлору шлунково-кишкового тракту, від якої, за її словами, здоров’я людини залежить головним чином.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.