­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 18 листопада 2018
-------------------------------

Науковці провели відповідне дослідження і з’ясували, які продукти можуть подовжити життя. Серед лідерів — кисломолочний сир. Виявляється, в ньому міститься речовина спермідин, вона ж є в бобових та в цільних зернах. Спермідин має вплив на тривалість життя.

Це з’ясувалося в ході експерименту, під час якого у воду для мишей додавали спермідин. Причому миші вже були у зрілому віці, коли почали отримувати таку воду. Як наслідок, у піддослідних помітно поліпшилася робота серця, знизився кров’яний тиск.

Далі вчені досліджували групу, що складалася з 800 осіб, які погодилися взяти участь в експерименті. Виявилося, що люди, які регулярно вживають сир, мають нижчий тиск, а також на 40 відсотків менше схильні до ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Дослідники вважають, що спермідин має кардіопротекторні властивості за рахунок того, що активізує процес автофагії — очищення клітин від токсинів. Очищені клітини здатні краще працювати й жити довше.

Тож науковці порадили всім вживати по 40-80 г жирного кисломолочного сиру щодня.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.