­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 18 листопада 2018
-------------------------------

Червоне вино і шоколад є ефективним засобом омолодження. Експерименти, правда, проводилися в лабораторних умовах - in vitro, тобто поза живим організмом - «в пробірці». Проте результат дослідів вражає. Вчені британського університетів - Ексетерського і Брайтонського - стверджують, що аналоги флавоноїду ресвератрола, що містяться крім шоколаду і червоного вина також у винограді і деяких ягодах, змушують старі клітини виглядати і поводитися, як молоді.

Виявилося, що при обробці аналогами ресвератрола старі клітини, процес ділення яких вже закінчився, починали активно ділитися, а їх теломери при цьому подовжувалися. Вважають, що це відкриття зможе в майбутньому зробити прорив в антивіковій терапії, уповільнивши старіння.

Раніше вже не раз наводилися докази корисності вина і шоколаду для здоров'я. Так, шоколад здатний покращувати настрій і знизити ризик інсульту. А вино (в помірних дозах) надає благотворну дію на серце. Так, згідно з результатами одного з досліджень, стакан червоного вина в день знижує ймовірність передчасної смерті на одну п'яту.

Правда, Американське товариство клінічної онкології (ASCO) днями опублікувало доповідь, згідно з яким щоденне вживання алкоголю збільшує ризик розвитку різних видів раку, в тому числі молочної залози у жінок. Виявилося, що навіть один стакан вина або пива в день підвищує ймовірність виникнення злоякісної пухлини. При цьому вчені не закликають повністю відмовлятися від алкоголю. Зниження кількості вживаного спиртного до менш ніж однієї склянки в день є достатньою мірою.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.