­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 16 листопада 2018
-------------------------------

Кожному важливо відчувати власну значимість в колективі. При цьому багато хто вважає, що їх незаслужено недооцінюють. Ви теж? Можливо, ви помиляєтеся.

Дуже часто люди не помічають власних переваг, займаючись гонитвою за чужим щастям. Так професіонали своєї справи залишаються в тіні через зайву невпевненість, а розумні голови засмучуються через нестачу похвали. Тож на що варто звернути увагу, щоб упевнитися, що вас цінують і поважають на роботі?

1. З вами радяться колеги і керівництво. Причому не тільки з робочих, а й з особистих питань. Ваша думка має значення, незалежно від посади, яку ви займаєте.

2. Ви одним з перших дізнаєтеся найсвіжіші новини в компанії (не плутати з плітками). Як правило, такою інформацією діляться тільки з тими, в чиїй чесності і порядності немає ніяких сумнівів.

3. Вам часто довіряють ведення проектів або навчання нових співробітників. Тому що ви володієте лідерськими здібностями і не боїтеся додаткових завдань.

4. Ви отримуєте премію і бонуси частіше за інших колег.

5. Без вас не проходять зустрічі після роботи і вечірки з нагоди професійних свят. Іншими словами, ви можете вважати себе душею колективу.

6. До ваших зауважень прислухаються, ваші прохання і коментарі не залишаються непоміченими. Це означає, що в вас бачать справжнього професіонала, який має власне бачення на будь-які процеси.

7. Колеги сміються над вашими жартами, керівництво хвалить ваші ідеї, підлеглі не переходять на шепіт, коли ви проходите мимо.

8. Ваша сфера відповідальності постійно розширюється, вам дають все більше нових завдань і це відбивається на зарплаті.

9. Керівництво та колеги чесні з вами. Немає сенсу обманювати того, в кому не сумніваєшся, а значить, ви користуєтеся авторитетом серед оточення.

10. Ви не берете участі у корпоративних війнах і навіть не знаєте про їх існування.

11. Якщо трапляються помилки, критикують не особисто вас, а вашу роботу або недоліки в ній. Саме так і відбувається у разі, коли цінують людину і його внесок в загальну справу.

12. Керівництво вкладає гроші в ваше навчання і всіляко сприяє професійному розвитку.

13. Керівництво виявляє лояльність – якщо у вас трапилися неприємності в сім`ї або особистому житті, ніхто не стане вимагати пояснень за десятихвилинне запізнення на роботу.

Якщо ви знайшли себе в цих пунктах, то не сумнівайтеся в собі і не шукайте каверзи. Вас цінують і ви на своєму місці. Якщо ж це не ваш портрет, можливо, вам є над чим попрацювати.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.