­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 16 листопада 2018
-------------------------------

Чим тільки не лікувалася я від нежитю, який переріс у хронічний. Медикаменти, на які витрачала чималі гроші, полегшували стан тільки на нетривалий час. Вирішила звернутися до народних засобів. Знайшла у скрині рецепт своєї покійної бабусі Насті. Ще маленькою від неї чула, що так свого часу лікувалися козаки.

Спосіб дуже простий, потрібні компоненти є майже у кожного вдома. Отже, треба взяти столову ложку натурального високоякісного меду і стільки ж перемеленого на м’ясорубці свіжого коріння хрону. Додати житнього борошна стільки, аби вийшло в’язке тісто, з якого можна сформувати млинчик. Його потрібно накласти на перенісся і тримати годину. Хто має чутливу шкіру, бува, скаржиться, що млинець сильно пече. Тоді слід спершу змастити шкіру маслом, олією чи кремом, а тоді, загорнувши в марлеву серветку тісто, накласти на перенісся. Щоправда, в такому разі компрес потрібно залишити на дві або й три години. Такий засіб допомагає гарантовано — нежить минає швидко!

До речі, хрін із медом допоміг мені й при циститі. Зробила так: яблуко разом зі шкіркою потерла на тертці з великими отворами, додала чайну ложечку меду і стільки ж перемеленого свіжого кореня хрону. Усе ретельно перемішала і вживала по чайній ложці за півгодини до їди тричі на день. За кілька днів я забула про цистит.

Наталія М., с. Лебедин

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.