­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 16 листопада 2018
-------------------------------

Цей овоч - різновид гарбуза, привезений у Європу з Америки. Він легко засвоюється, корисний для організму, позитивно впливає на травлення і здоров'я шкіри.

В основному кабачки застосовують в свіжому вигляді або при приготуванні різних страв, консервують їх рідко.

За своїм хімічним складом кабачок практично повністю (на 94,5%) складається з води. Крім того, даний продукт низькокалорійний. Завдяки цьому його часто використовують в дієтології.

Корисні властивості кабачків такі ж, як у огірків, цибулі латук і зеленому листі салату. В цих овочах є практично всі компоненти, що позитивно впливають на стан організму людини.

Мінеральні солі, важливі для метаболізму, - один з основних факторів, що пояснюють, чим корисні кабачки. Наприклад, вони містять велику кількість солей фосфору, калію, магнію, кальцію, трохи менше солей сірки, заліза, натрію і ін. Також цей овоч багатий молібденом, арсеном, титаном, літієм, алюмінієм і цинком. До речі, те, що калій і натрій представлені в продукті у співвідношенні приблизно 150 до 1 благотворно позначається на водному балансі організму, допомагаючи йому позбавитися від зайвої рідини.

В чому ще може бути користь кабачків? Ці овочі - джерело невеликої кількості органічних кислот, вони не викликають роздратування кишечника і шлунка, тому часто рекомендуються медиками при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і при цукровому діабеті.

Розповідаючи про корисні властивості цього продукту, варто згадати про нього і як про заспокійливий засіб. Він добре впливає на нервову систему. Крім того, кабачки допомагають в лікуванні шкірних захворювань, перешкоджають розвитку атеросклерозу. Їх використовують як сечогінний засіб при набряках.

Що ж стосується того, яку шкоду даний продукт може завдати організму, то доведено шкоду кабачків для хворих гастритом, виразкою, захворюваннями нирок, які пов'язані з виведенням калію з організму.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.