­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 19 грудня 2018
-------------------------------

Вітаміни групи В здатні позбавити від стресу, пов'язаного з роботою, вважають британські дослідники.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 60 добровольців. Одна група учасників регулярно отримувала високі дози вітамінів групи В, друга – плацебо. На початку експерименту фахівці оцінили такі фактори досліджуваних, як особистісні та робочі якості, настрій, тривожність і напругу, а потім знову дали їм оцінку через 30 і 90 днів.

В результаті через три місяці виявилося, що ті учасники, які отримували вітаміни групи B, продемонстрували більш низький рівень робочого стресу, ніж це було на початку дослідження. В свою чергу, у тих, хто приймав плацебо, не було зафіксовано значних змін.

Експерти прийшли до висновку, що вітаміни групи В, які є у таких продуктах, як м'ясо, боби, цільнозернові продукти, мають вирішальне значення для психологічного благополуччя.

Проте багато людей не отримують достатньо вітамінів цієї групи зі свого раціону, тому стреси на роботі дедалі частіше стають причиною проблем із здоров'ям. У такому випадку є сенс приймати аптечні форми цих вітамінів.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.