­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

Чи вміємо ми берегти свій мозок? З огляду на наш спосіб життя відповідь швидше негативна. Є десять небезпечних звичок, які повільно, але невідворотно його роз’їдають.

Відмова від сніданку призводить до низького рівня глюкози в крові, що знижує активність головного відділу нервової системи людини.

Переїдання. Якщо не знати міри в їді, то організм накопичуватиме холестерин у судинах.

Куріння. Сигарети вбивають клітини головного мозку. Останні дослідження показують, що ця звичка може бути однією з причин хвороби Альцгеймера.

Надмірне вживання цукру. Чим більше цього продукту, тим більше в організмі токсинів і зайвої ваги.

Забруднення повітря. Цей фактор від нас не залежить, але відомо: коли мозку бракує кисню, його діяльність значно вповільнюється. Отож чим більш забруднене повітря, тим менш активний розум.

Недосипання. Нехтування сном призводить до загибелі клітин головного мозку.

Наркотики і алкоголь спричиняють незворотні порушення в мозку.

Робота під час хвороби. Коли людина хворіє, інтенсивна розумова діяльність шкодить мозкові, тому що організм використовує всі свої ресурси для боротьби з недугою. У такі періоди мозок не може отримувати достатньо кисню.

Відсутність стимуляції й розвитку. Мозку необхідний постійний розвиток, тому замість пасивного перегляду телепередач корисніше почитати, розв’язати кросворд, пограти у шахи.

Мовчазність. Спілкування — теж вид стимуляції головного мозку. Розмовляючи, людина запам’ятовує факти, засвоює нові слова, тим самим тренує мозок і налаштовує його на постійну активність.

Здається, ці аргументи досить переконливі для того, аби позбутися згубних звичок.

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.