­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 26 квітня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Останні приватні оголошення

Чи вміємо ми берегти свій мозок? З огляду на наш спосіб життя відповідь швидше негативна. Є десять небезпечних звичок, які повільно, але невідворотно його роз’їдають.

Відмова від сніданку призводить до низького рівня глюкози в крові, що знижує активність головного відділу нервової системи людини.

Переїдання. Якщо не знати міри в їді, то організм накопичуватиме холестерин у судинах.

Куріння. Сигарети вбивають клітини головного мозку. Останні дослідження показують, що ця звичка може бути однією з причин хвороби Альцгеймера.

Надмірне вживання цукру. Чим більше цього продукту, тим більше в організмі токсинів і зайвої ваги.

Забруднення повітря. Цей фактор від нас не залежить, але відомо: коли мозку бракує кисню, його діяльність значно вповільнюється. Отож чим більш забруднене повітря, тим менш активний розум.

Недосипання. Нехтування сном призводить до загибелі клітин головного мозку.

Наркотики і алкоголь спричиняють незворотні порушення в мозку.

Робота під час хвороби. Коли людина хворіє, інтенсивна розумова діяльність шкодить мозкові, тому що організм використовує всі свої ресурси для боротьби з недугою. У такі періоди мозок не може отримувати достатньо кисню.

Відсутність стимуляції й розвитку. Мозку необхідний постійний розвиток, тому замість пасивного перегляду телепередач корисніше почитати, розв’язати кросворд, пограти у шахи.

Мовчазність. Спілкування — теж вид стимуляції головного мозку. Розмовляючи, людина запам’ятовує факти, засвоює нові слова, тим самим тренує мозок і налаштовує його на постійну активність.

Здається, ці аргументи досить переконливі для того, аби позбутися згубних звичок.

Актуальні новини

Директорський зорепад продовжиться?

on 26 квітня 2018

Одна з тем, яку вже майже місяць обговорюють шполяни, це звільнення міською радою Шполянської ОТГ директора Шполянської школи №2 –...

Чи працюватиме «Олімпія», вирішуватимуть у міськраді

on 26 квітня 2018

Днями заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді,...

Дорога шполянська оренда

on 26 квітня 2018

Здача нежитлових приміщень в оренду під магазини чи офіси в Шполі переважно завжди була прибутковою справою. Особливо в останні роки.

Дійшли до краю

on 26 квітня 2018

Упродовж останніх трьох років наші співвітчизники — трудові мігранти переказали з-за кордону своїм рідним 23,8 млрд доларів. Зокрема, лише торік...

Нас перепишуть і порахують

on 26 квітня 2018

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню другого за роки незалежності Всеукраїнського перепису населення, який мав відбутися...

Фобія під назвою «Децентралізація»

on 26 квітня 2018

Відомим в Україні словом «децентралізація» вже мало кого здивуєш, а ось злякати декого можна. І питання тут не у незнанні...

Педикульоз поширюється в школах

on 26 квітня 2018

На перший погляд, в сучасному суспільстві не повинно виникати таких проблем, як, скажімо, вошивість. Проте лише ураженість населення нашого району...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.