­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 21 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Чи вміємо ми берегти свій мозок? З огляду на наш спосіб життя відповідь швидше негативна. Є десять небезпечних звичок, які повільно, але невідворотно його роз’їдають.

Відмова від сніданку призводить до низького рівня глюкози в крові, що знижує активність головного відділу нервової системи людини.

Переїдання. Якщо не знати міри в їді, то організм накопичуватиме холестерин у судинах.

Куріння. Сигарети вбивають клітини головного мозку. Останні дослідження показують, що ця звичка може бути однією з причин хвороби Альцгеймера.

Надмірне вживання цукру. Чим більше цього продукту, тим більше в організмі токсинів і зайвої ваги.

Забруднення повітря. Цей фактор від нас не залежить, але відомо: коли мозку бракує кисню, його діяльність значно вповільнюється. Отож чим більш забруднене повітря, тим менш активний розум.

Недосипання. Нехтування сном призводить до загибелі клітин головного мозку.

Наркотики і алкоголь спричиняють незворотні порушення в мозку.

Робота під час хвороби. Коли людина хворіє, інтенсивна розумова діяльність шкодить мозкові, тому що організм використовує всі свої ресурси для боротьби з недугою. У такі періоди мозок не може отримувати достатньо кисню.

Відсутність стимуляції й розвитку. Мозку необхідний постійний розвиток, тому замість пасивного перегляду телепередач корисніше почитати, розв’язати кросворд, пограти у шахи.

Мовчазність. Спілкування — теж вид стимуляції головного мозку. Розмовляючи, людина запам’ятовує факти, засвоює нові слова, тим самим тренує мозок і налаштовує його на постійну активність.

Здається, ці аргументи досить переконливі для того, аби позбутися згубних звичок.

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.