­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

1. Поганий кровообіг. Що більше часу ми проводимо надворі без захисних рукавичок, то частіше в нас мерзнуть пальці. Але якщо це відчуття триває довший час після повернення додому — це ознака проблем з циркуляцією крові. Тепла кров, що посилається серцем, не може дістатися до пальців і нагріти їх.

2. Нерухоме сидіння. Дуже важливо багато рухатися: навіть найпомірніші навантаження або рух кінцівок допомагають розігнати кров по організму до рук і і ніг.

3. Нестача заліза. Мерзлякуваті руки й ноги можуть свідчити про анемію чи дефіцит заліза.

А найчастіше це є побічним ефектом хвороб кишківника чи інших недуг. Залізо міститься у м’ясі й і м'ясних продуктах, коричневому рисі, яйцях і зелених листових овочах.

4. Куріння. Облітераційний тромбангіїт — системне імунопатологічне запальне захворювання артерій і вен, яке призводить до їх звуження. Воно пов'язане з тривалим курінням. У тяжких випадках закінчується ампутацією кінцівок і смертю тканин.

5. Жіноча стать. 1998 року американські вчені довели, що у жінок температура тіла вища, ніж у чоловіків, а ось температура рук — на два градуси нижча. Це зумовлюється гормонами.

6. Блокада артерій. Скупчення жиру в артеріях призводить до периферичної хвороби артерій. Вона може бути причиною того, чому у нас мерзнуть пальці.

7. Хвороба Рейно. Мільйони людей страждають через хворобу Рейно — це коли у відповідь на якийсь стрес організм стискає кровоносні судини за допомогою спазмів і не дає їм пропускати кров. Одним з різновидів такого стресу є низька температура.

8. Рідкісні хвороби. Рідкісним різновидом хвороби Рейно є склеродерма — автоімунне захворювання, що уражає шкіру й довколишні тканини на кшталт кровоносних судин.

9. Діабет. Недіагностований діабет з постійно підвищеним цукром в крові ушкоджує артерії, спричиняючи скупчення в них бляшок. А отже, до кінцівок не доходить кров.

10. Вагітність. На ранніх стадіях вагітності температура тіла підвищується, через що жінки відчувають холод гостріше. Ще одним поширеним побічним ефектом вагітності є анемія.

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.