­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 21 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

1. Поганий кровообіг. Що більше часу ми проводимо надворі без захисних рукавичок, то частіше в нас мерзнуть пальці. Але якщо це відчуття триває довший час після повернення додому — це ознака проблем з циркуляцією крові. Тепла кров, що посилається серцем, не може дістатися до пальців і нагріти їх.

2. Нерухоме сидіння. Дуже важливо багато рухатися: навіть найпомірніші навантаження або рух кінцівок допомагають розігнати кров по організму до рук і і ніг.

3. Нестача заліза. Мерзлякуваті руки й ноги можуть свідчити про анемію чи дефіцит заліза.

А найчастіше це є побічним ефектом хвороб кишківника чи інших недуг. Залізо міститься у м’ясі й і м'ясних продуктах, коричневому рисі, яйцях і зелених листових овочах.

4. Куріння. Облітераційний тромбангіїт — системне імунопатологічне запальне захворювання артерій і вен, яке призводить до їх звуження. Воно пов'язане з тривалим курінням. У тяжких випадках закінчується ампутацією кінцівок і смертю тканин.

5. Жіноча стать. 1998 року американські вчені довели, що у жінок температура тіла вища, ніж у чоловіків, а ось температура рук — на два градуси нижча. Це зумовлюється гормонами.

6. Блокада артерій. Скупчення жиру в артеріях призводить до периферичної хвороби артерій. Вона може бути причиною того, чому у нас мерзнуть пальці.

7. Хвороба Рейно. Мільйони людей страждають через хворобу Рейно — це коли у відповідь на якийсь стрес організм стискає кровоносні судини за допомогою спазмів і не дає їм пропускати кров. Одним з різновидів такого стресу є низька температура.

8. Рідкісні хвороби. Рідкісним різновидом хвороби Рейно є склеродерма — автоімунне захворювання, що уражає шкіру й довколишні тканини на кшталт кровоносних судин.

9. Діабет. Недіагностований діабет з постійно підвищеним цукром в крові ушкоджує артерії, спричиняючи скупчення в них бляшок. А отже, до кінцівок не доходить кров.

10. Вагітність. На ранніх стадіях вагітності температура тіла підвищується, через що жінки відчувають холод гостріше. Ще одним поширеним побічним ефектом вагітності є анемія.

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.