­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 26 квітня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Останні приватні оголошення

1. Поганий кровообіг. Що більше часу ми проводимо надворі без захисних рукавичок, то частіше в нас мерзнуть пальці. Але якщо це відчуття триває довший час після повернення додому — це ознака проблем з циркуляцією крові. Тепла кров, що посилається серцем, не може дістатися до пальців і нагріти їх.

2. Нерухоме сидіння. Дуже важливо багато рухатися: навіть найпомірніші навантаження або рух кінцівок допомагають розігнати кров по організму до рук і і ніг.

3. Нестача заліза. Мерзлякуваті руки й ноги можуть свідчити про анемію чи дефіцит заліза.

А найчастіше це є побічним ефектом хвороб кишківника чи інших недуг. Залізо міститься у м’ясі й і м'ясних продуктах, коричневому рисі, яйцях і зелених листових овочах.

4. Куріння. Облітераційний тромбангіїт — системне імунопатологічне запальне захворювання артерій і вен, яке призводить до їх звуження. Воно пов'язане з тривалим курінням. У тяжких випадках закінчується ампутацією кінцівок і смертю тканин.

5. Жіноча стать. 1998 року американські вчені довели, що у жінок температура тіла вища, ніж у чоловіків, а ось температура рук — на два градуси нижча. Це зумовлюється гормонами.

6. Блокада артерій. Скупчення жиру в артеріях призводить до периферичної хвороби артерій. Вона може бути причиною того, чому у нас мерзнуть пальці.

7. Хвороба Рейно. Мільйони людей страждають через хворобу Рейно — це коли у відповідь на якийсь стрес організм стискає кровоносні судини за допомогою спазмів і не дає їм пропускати кров. Одним з різновидів такого стресу є низька температура.

8. Рідкісні хвороби. Рідкісним різновидом хвороби Рейно є склеродерма — автоімунне захворювання, що уражає шкіру й довколишні тканини на кшталт кровоносних судин.

9. Діабет. Недіагностований діабет з постійно підвищеним цукром в крові ушкоджує артерії, спричиняючи скупчення в них бляшок. А отже, до кінцівок не доходить кров.

10. Вагітність. На ранніх стадіях вагітності температура тіла підвищується, через що жінки відчувають холод гостріше. Ще одним поширеним побічним ефектом вагітності є анемія.

Актуальні новини

Директорський зорепад продовжиться?

on 26 квітня 2018

Одна з тем, яку вже майже місяць обговорюють шполяни, це звільнення міською радою Шполянської ОТГ директора Шполянської школи №2 –...

Чи працюватиме «Олімпія», вирішуватимуть у міськраді

on 26 квітня 2018

Днями заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді,...

Дорога шполянська оренда

on 26 квітня 2018

Здача нежитлових приміщень в оренду під магазини чи офіси в Шполі переважно завжди була прибутковою справою. Особливо в останні роки.

Дійшли до краю

on 26 квітня 2018

Упродовж останніх трьох років наші співвітчизники — трудові мігранти переказали з-за кордону своїм рідним 23,8 млрд доларів. Зокрема, лише торік...

Нас перепишуть і порахують

on 26 квітня 2018

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню другого за роки незалежності Всеукраїнського перепису населення, який мав відбутися...

Фобія під назвою «Децентралізація»

on 26 квітня 2018

Відомим в Україні словом «децентралізація» вже мало кого здивуєш, а ось злякати декого можна. І питання тут не у незнанні...

Педикульоз поширюється в школах

on 26 квітня 2018

На перший погляд, в сучасному суспільстві не повинно виникати таких проблем, як, скажімо, вошивість. Проте лише ураженість населення нашого району...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.