­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 26 квітня 2019

Вранці 24 січня на вулиці Лютневій у Шполі у житловому будинку виникла пожежа. Загорання на горищі будинку помітили сусіди, які й повідомили рятувальникам про пожежу.

Завдяки оперативним діям рятувальників Шполянської ДПРЧ-17 вдалося запобігти поширенню вогню з горища на житлові кімнати будинку. О 8-ій годині 9 хвилин пожежа була локалізована, а ще за півгодини повністю ліквідована. Через сильне задимлення всередині будинку, для захисту органів дихання, бійцям ДСНС довелося працювати на місці пожежі в спеціальних апаратах.

Внаслідок пожежі значних пошкоджень зазнало перекриття споруди. За попередніми висновками рятувальників, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей.

…та електромережу
28 січня виникла пожежа у житловому будинку в Лозуватці. Спільними зусиллями рятувальників 17-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевих вогнеборців ДПК СТОВ «Першотравневе» пожежу вдалося ліквідувати.
Рятувальники повідомляють, що причина пожежі — коротке замкнення електромережі.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.