­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 травня 2019

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, іноді не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає через порушення правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення. Днями в Журавці са

ме через несправність пічного опалення літня жінка залишилася без житла.

Як повідомив провідний інспектор Шполянського райвідділу Управління ДСНС України в Черкаській області Владислав Бухтій, пенсіонерка, вранці розпаливши грубку, пішла з дому. Сусіди помітили дим, який валував з будинку, і викликали рятувальників. На виклик першими приїхали рятувальники з ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод», а за ними й шполянські рятувальники. Та вже до приїзду бригади з Лебедина будинок палав і врятувати його не вдалося. За попередніми висновками рятувальників, причиною пожежі стала саме несправність пічного опалення. На щастя, цього разу люди не постраждали.

Тож працівники Шполянського РВ УДСНС України у Черкаській області продовжують роз’яснювально-профілактичну роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення, наголошуючи при цьому на дотриманні правил пожежної безпеки, правил безпечної поведінки в осінньо-зимовий період та під час виявлення підозрілих та невідомих предметів, під час використання пічного та електрообладнання, пожежної безпеки в побуті.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.