­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019

28 листопада співробітники Шполянського районного відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Черкаській області разом з соціальними працівниками здійснили профілактичний рейд житловим сектором. Послілкувавшись із жителями міста, вони нагадали основні правила пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення. Спілкуючись з господарями приватних домоволодінь, рятувальники наголосили на тому, що необхідно постійно перевіряти справність печей і бути вкрай уважними та обережними, не залишати печі, що топляться, без нагляду.

Під час подвірних обходів фахівці служби порятунку першочергово відвідали багатодітні сім’ї та ті, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також одиноких людей похилого віку. Учасники рейду вказали на несправності пічного опалення та задля уникнення біди рекомендували їх негайно усунути.

У ході відпрацювання житлового сектору рятувальники вручили господарям будівель пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки.

Ольга Терпіловська, інженер з пожежно-рятувальних робіт 17 ДПРЧ

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.