­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019

10 листопада на території навчально-тренувального комплексу Першого Державного пожежно-рятувального загону ДСНС Черкаської області пройшли змагання серед пожежно-рятувальних підрозділів Управління на звання "Краща ланка газодимозахисників”. Участь у змаганнях взяли 28 команд газодимозахисників від кожної пожежно-рятувальної частини Черкащини.

Програма змагань передбачала кілька спеціальних комплексних вправ.

Працюючи у спеціальному одязі з важкими дихальними апаратами на спині, рятувальники піднімалися по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти, спускали з висоти потерпілого, виконували силову вправу «колесо», шукали умовного потерпілого в лабіринті теплодимокамери. Найбільш видовищним і яскравим був етап, під час якого відбулося бойове розгортання ланки ГДЗС біля пожежного автомобіля та подолання вогневої смуги психологічної підготовки.

Шполяни посіли в змаганнях шосте місце. Відзначилися начальники караулу Олексій Полтавець і Дмитро Скотар, командири відділення Олександр Волков, Володимир Гедзенко і Володимир Слободяник, пожежні-рятувальники Дмитро Євпак, Іван Чукін, старший майстер бази ГДЗС Олександр Матіка та старший водій Ігор Похильчук.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.