­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019

15 вересня поточного року на території дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія» в Одесі сталася масштабна пожежа з трагічними наслідками — загинуло троє дітей.

В зв’язку з цією надзвичайною подією інспекторський склад Шполянського райвідділу управління ДСНС України в Черкаській області проводить позапланові перевірки в  закладах освіти, дошкільних навчальних закладів, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, в будинках для людей похилого віку та в закладах відпочинку.

Днями розпочалися перевірки у навчально-виховних закладах. Станом на 10 жовтня інспектори райвідділу перевірили міські школи, школу і дитсадок в Лип’янці, Нечаївський і Водянський навчально-виховні комплекси і Шполянську школу-інтернат.

Рятувальники стурбовані станом справ протипожежної безпеки у перевірених закладах освіти. Стурбованість викликає відсутність автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення, зовнішнього і внутрішнього протипожежного водопостачання, відсутність обробки дерев’яних конструкцій будівель, а також незадовільне забезпечення первинними засобами пожежогасіння.

Як повідомив провідний інспектор Шполянського РВ УДСНС в Черкаській області Владислав Бухтій, за результатами перевірок складені акти, в яких є повний перелік усіх порушень правил пожежної безпеки. За місяць у вищеперерахованих школах і дитсадках недоліки мають усунути, в іншому ж випадку, зі слів провідного інспектора, існує загроза закриття.

Микола Сухий

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.