­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 20 січня 2019

Як стверджують пожежники, влітку загорання нерідко виникають через спеку, а в холодну пору року їх часто спричиняє несправне пічне опалення. І хоч до початку опалювального сезону ще майже півтора місяця, проте у перший осінній день, а точніше ніч, шполянським рятувальникам довелося виїздити за викликом на пожежу.

Нещастя сталося на подвір’ї в одного з жителів Лебедина. Пенсіонер заготовив слив і взявся їх гнітити, використовуючи плиту у літній кухні. Натопивши її надвечір, залишив там сливи, а сам ліг спати. Та в лежаку, що проходив через горище до димаря, з’явилася тріщина, про яку господар, схоже, не знав. Через ту злощасну несправність іскри потрапили на сіно та інші речі, які зберігалися на горищі. Спочатку вони затлілися, а до четвертої години ранку господарська споруда запалала вогнем. Працівники Шполянської ДПРЧ-17 зробили все можливе, аби загасити вогонь, проте будівлю знищено.

За інформацією провідного інспектора Шолянського РВ УДСНС в Черкаській області Владислава Бухтія

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.