­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 14 листопада 2018

Немало пожеж, які накоюють багато біди та збитків, стається з вини малих дітей. Вони часом залишаються без батьківського нагляду і, не усвідомлюючи небезпеки, граються сірниками. Саме тому рятувальники час від часу проводять профілактичні бесіди у навчальних закладах, зокрема і з наймолодшими жителями нашого району.

В рамках Всеукраїнської громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" шполянські рятувальники провели показові виступи у дошкільному навчальному закладі №3 «Зірочка», ознайомлюючи дітей з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснюючи питання безпечної життєдіяльності населення, популяризуючи професію рятувальника. Розповідали про дотримання основних правил безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерігали дітей від небезпечних забав із сірниками й запальничками. Дошкільнята дізналися від фахівців про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів та іншу корисну інформацію, навчилися правильно реагувати під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Зазвичай малечі подобається спілкуватися з рятувальниками, які під час подібних зустрічей дозволяють оглянути рятувальну техніку та обладнання. Учасникам заходу пояснювали, що професія рятувальника необхідна для безпеки громадян, збереження національного багатства й довкілля і водночас нелегка та небезпечна.

Працівники райвідділу Управління ДСНС провели для вихованців дитсадка показові виступи із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки. А діти мали змогу спробувати себе у ролі справжніх рятувальників. Можливо, в майбутньому хтось з них обере для себе цю професію.

Владислав Бухтій, провідний інспектор Шполянського райвідділу Управління ДСНС України у Черкаській області

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.