­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 14 листопада 2018

У пожежонебезпечний період жнивної кампанії райвідділом управління державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України організований рейд місцями збирання та зберігання зернових культур на Шполянщині з метою профілактики та недопущення загорань.

До складу комісії увійшли представники відділу державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту управління ДСНС України у Черкаській області, представник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Комісія відвідала поля на околицях Шполи, де збирала урожай техніка СПОП «Відродження», біля Терешок, де працювали представники лебединського СТОВ «ЛНЗ-Агро». Перевірено зернозбиральну техніку на наявність протипожежного інвентарю, сам процес збирання (обкоси біля смуг відчуження обабіч доріг, лісових насаджень, їх оборювання тощо), а також оглянуто місця зберігання зерна. Перевіряючі побували на зернотоку і зерноскладах ТОВ «Шпола-Агро Індустрі» в Сигнаївці та Мар’янівці.

У підсумку представники комісії відмітили належну увагу керівників цих сільгосппідприємств в питанні організації протипожежного захисту на полях та місцях зберігання нового урожаю.

Олександр Пластун, начальник Шполянського райвідділу Управління ДСНС України

у Черкаській області

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.