­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 14 листопада 2018

На території Шполянського району спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Та ще й жителі району не дотримуються елементарних правил безпеки, спалюють сміття і листя на своїх присадибних ділянках і на вікритих площах, що призводить до виникнення пожеж.

Так, зокрема за останній місяць через спалювання сміття в районі виникло більше десятка пожеж. У Шполі, Сигнаївці, Терешках, Водяному, Станіславчику, Надточаївці, Кримках горіли дровники, надвірні споруди, житлові будинки від необережного поводження з вогнем під час спалювання сміття. Та й в полі чи в лісі час від часу виникають подібні ситуації, що завдає значних збитків державі.

Нагадуємо жителям району, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється, а також наголошуємо на дотриманні елементарних правил безпеки під час відвідування лісових масивів, галявин під час відпочинку. Адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Владислав Бухтій, провідний інспектор Шполянського райвідділу Управління ДСНС України в Черкаській області

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.