­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 14 листопада 2018

Сьомого березня неподалік Іскреного на полі сільськогосподарського підприємства місцевий житель з допомогою металошукача виявив реактивну міну калібром 300 мм. На місце виявлення небезпечної знахідки прибули рятувальники ДПРЧ-17 та співробітники піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вибухонебезпечний предмет вилучено і знищено на спеціальному полігоні.

Шановні жителі Шполи і району, в разі виявлення незнайомих або схожих на вибухонебезпечні предметів необхідно припинити будь-які роботи в ділянці небезпечного місця, організувавши його охорону. Не допускайте сторонніх осіб до невідомого предмета, доки не прибули фахівці. В жодному разі не пересувайте, не нагрівайте, не розбирайте знахідку, не розпалюйте поблизу багаття.

Пам'ятайте, що знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли підготовку та мають навички роботи.

При виявлені вибухонебезпечних предметів негайно повідомте за номером 101!

За інформацією Олександра Руденка,
начальника Державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) -17
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.