­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Не секрет, що саме молоді після закінчення навчальних закладів  та отримання обраного фаху не завжди вдається влаштуватися на роботу. Причини цього бувають різні: немає досвіду, обрана професія незатре- бувана на ринку праці або інші. Про те, як сприяє служба зайнятості у працевлаштуванні, побудові вдалої кар’єри молоді, редакція поцікавилася у директора Шполянської філії Черкаського обласного центру зайнятості Ігоря Мусюри:

— Зараз збереження та примноження напрацювань щодо співпраці з роботодавцями та освітніми закладами заради вирішення питань ефективної зайнятості молодих людей — одне із головних завдань, що постає перед службою зайнятості. Адже саме молоде покоління є рушійною силою розвитку майбутнього країни. Для Шполянщини, як і для країни в цілому, важливо працевлаштовувати молодь, сприяти гідним умовам праці. Оскільки трудові міграційні процеси, виїзд за кордон вже стали відчутними для вітчизняних роботодавців.

За ініціативи Державної служби зайнятості вже котрий рік реалізується соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України, попередження відтоку кваліфікованих кадрів за кордон. Зокрема в рамках проекту проходять ярмарки вакансій на найбільш значущих підприємствах району та всієї країни.

— З якими труднощами зіштовхувалися працівники служби при  працевлаштуванні молоді?

— Основною проблемою є існуючий на ринку праці дисбаланс попиту та пропозиції робочої сили. З одного боку, кількість запропонованих вакансій не співпадає з кількістю шукачів роботи (цьогоріч на одну вакансію претендували два безробітних, що не так вже й багато), а з іншого — професійно-кваліфікаційний склад шукачів роботи не співпадає з вимогами роботодавців. Більше, ніж дві третини пропонованих вакансій за робітничими професіями, натомість майже половина безробітних (42%) мають вищу освіту. Не заперечиш і того, що вимоги до претендентів на вакансії з боку роботодавців постійно зростають, їм потрібні реальні вміння, навички, сучасні знання та компетенції, креативне мислення, бажання постійного вдосконалення. Але досі існує невідповідність між тим, чого чекають роботодавці, та рівнем практичної підготовки випускників вишів.

Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою. Свого часу дещо був втрачений престиж робітничих професій. А молодь більше зорієнтована на отримання вищої освіти за престижними, на думку багатьох, спеціальностями. Як наслідок, маємо перенасиченість ринку праці пропозицією робочої сили саме за спеціальностями фінансової, банківської справи, менеджменту.

— Яких конкретних заходів вживаєте, аби виправити ситуацію?

— З метою попередження молодіжного безробіття служба зайнятості створила Всеукраїнський кадровий резерв, своєрідну технологію швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавця. Вона передбачає он-лайн профорієнтацію та професійну діагностику, а також дистанційне навчання потенційних працівників необхідним навичкам, затребуваним для будь-якої професії. Для реалізації цього проекту створено банк резюме, відео-резюме випускників навчальних закладів та банк актуальних вакансій. Так, молодь, яка навчається в професійно-технічних та вищих навчальних закладах, має можливість увійти до Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості, подавши своє резюме чи відео-резюме до служби зайнятості.

Починаючи з 2018 року, в області і на Шполянщині зокрема запроваджено безкоштовну Інтернет-платформу державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри". Платформа дозволяє в першу чергу молоді дистанційно, без відвідування служби зайнятості, пройти психологічне тестування та отримати його результати.

Також запроваджено в роботу комплексне профорієнтаційне тестування осіб від 14 до 60 років на психодіагностичній Інтернет-платформі "Моя професія: консультаційна мережа". І це лише частина тієї роботи, яку проводимо, аби якнайшвидше працевлаштуватися нашим клієнтам та задовольнити кадрові питання роботодавців.                                       

Спілкувалася Ольга Качан

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.