­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Навіть якщо чоловік і жінка після розлучення мирно та цивілізовано домовилися про виплату допомоги на дитину, краще убезпечити себе і збирати докази, що підтверджують передачу грошей. «Шполянські вісті» дізнавалися, що допоможе платникам аліментів, якщо виникне фінансова суперечка.

1 ЗБЕРІГАЙТЕ КВИТАНЦІЇ. Якщо банківський переказ здійснюється поштою або через банк, не викидайте квитанції і не забудьте вказати ПІБ одержувача та призначення платежу. Чим більше деталей зазначено, тим краще. Наприклад, «аліменти на дитину за такий-то період часу».

2 БЕРІТЬ ВИПИСКУ. Якщо гроші регулярно списуються з банківського рахунку, ви можете взяти виписку. При цьому важливо вказувати, як і в попередньому пункті, призначення платежу.

3 ВИМАГАЙТЕ РОЗПИСКУ. Коли ви віддаєте дружині (чоловікові) готівкові гроші, попросіть написати розписку про їх отримання. Для цього достатньо звичайного аркуша паперу із зазначенням дати отримання коштів, суми, паспортних даних сторін, а також позначення, що це саме аліменти. Не забудьте, що внизу повинен стояти підпис особи, яка отримала гроші.

4 ЗАЛУЧАЙТЕ СВІДКІВ. Хоча відомості очевидців є другорядними доказами, але якщо є люди, які можуть підтвердити факт виплати аліментів, скористайтеся цією можливістю. Також вони можуть розповісти про те, що ви берете участь у вихованні дитини: гуляєте з нею, даруєте подарунки, берете її в поїздки.

5 РОБІТЬ ВІДЕО- АБО АУДІОЗАПИСИ. До цього способу варто вдаватися в крайніх випадках – коли між колишнім подружжям немає довіри або їх спілкування зводиться до взаємних докорів і звинувачень. Якщо іншого способу збирання доказів немає, то записуйте розмови і факт передачі грошей на відеокамеру або диктофон.

ШАНС НА СТЯГНЕННЯ. Один з подружжя може подати позов з вимогою відшкодувати неоплачені аліменти за попередні три роки. Але в цьому випадку йому доведеться довести, що він намагався домогтися виплат, але друга сторона йому відмовляла.

Як докази можуть бути надані письмові звернення, нотаріально завірені договори про утримання дитини, які не виконувалися. Якщо таких документів немає, суд буде враховувати показання самої дитини і свідків з обох сторін.

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.