­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Протягом січня - вересня  2018 року намітилися позитивні тенденції щодо зростання зайнятості та скорочення безробіття. Чисельність безробітного населення за дев’ять  місяців 2018 року скоротилася на 9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це редакції газети повідомив директор Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ігор Мусюра. Передумовою цього, на його думку, є пожвавлення економічної активності роботодавців району.

— За віковими групами серед безробітних 30% становили особи віком від 15 до 29 років, 28% – особи у віці від 30 до 39 років, 22% – у віці від 40 до 49 років, — наголосив Ігор Віталійович. — Серед безробітних, які користувалися послугами служби зайнятості, більше половини – жінки, більше ніж третина належить до категорії громадян, які потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні, майже половина становлять особи, які проживають у сільській місцевості. Протягом січня – вересня 2018 року до служби зайнятості звернулося 6  колишніх учасників АТО, яким були надані інформаційні та консультаційні послуги.

З початку 2018 року кількість роботодавців, які співпрацювали з Шполянською районною філією, збільшилася на 4,6%. Кількість вакансій, поданих до філії у порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшилася на 8,8%. «Найбільш активними роботодавцями, з якими співпрацює філія, — зазначив директор, — є Група компаній «ЛНЗ», ФОП Мальчик П.О.,ТОВ «Шпола-млин», ФГ «Деметра», СТОВ «Лан», СТОВ «Україна», ФГ «Ольвія», СТОВ «Агрофірма «Вись», СПОП «Відродження», ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», ТОВ «Оріон-Гласс», ПП «НІК», ФОП Рябоконь А.І. та інші роботодавці. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння, становить 1638 осіб, з них 6 осіб учасники АТО, що на 6,5% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Цифри свідчать, що з числа колишніх безробітних 45% знайшли роботу у сільському господарстві, 17% – у переробній промисловості,15% – в оптовій та роздрібній торгівлі.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано на 20% більше безробітних, ніж за аналогічний період минулого року.

За сприяння районної філії забезпечено тимчасову зайнятість 545 громадянам, з них трьом учасникам АТО. Зокрема 315 осіб взяли участь у громадських роботах та 230 осіб в інших роботах тимчасового характеру. За інформацією Ігора Мусюри, найбільш активно філія співпрацювала в напрямку залучення безробітних до громадських робіт з комунальним підприємством «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ  та управління соцзахисту населення Шполянської РДА. Плідної співпраці в питанні тимчасової зайнятості досягнуто з ФОП Рябоконь А.М., ФОП Рябоконь А.І., ТОВ «ЛАК», СТОВ «ЛНЗ-АГРО», ТОВ «АСПРІЯ НАСІННЯ», ТОВ «Васильківський цегельний завод», ТОВ «Сигнаївський КХП», ПП «НІК».

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців протягом звітного періоду 291 особа з числа безробітних проходила професійне навчання та стажування під конкретне замовлення роботодавців.

Директор філії наголошує, що найбільш поширеними професіями, за якими безробітні проходили стажування та професійне навчання, є спеціальності електрогазозварника, кухаря, водія, машиніста (кочегара) котельні, швачки, тракториста-машиніста с/г виробництва.

Спілкувалася

Ірина Грабовецька

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.