­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Майже десять років трудиться у матусівському СТОВ «Агрофірма «Вись» Ніна Помойницька. На підприємстві вона одночасно виконує обов’язки завідувача складами, заправника, а також вагаря.

У сільському господарстві зараз гаряча пора. Так і в Ніни Петрівни — нерідко доводиться затримуватися допізна. Колись, у перші роки трудової біографії, певний час довелося працювати в бухгалтерії колишнього радгоспу, — розповідає матусянка. — Тоді я зрозуміла, що сидіти увесь час на одному місці за паперами — не зовсім моє покликання. Невдовзі перейшла обліковцем на ферму Матусівського радгоспу, потім — обліковцем у тракторну бригаду.

Був у її житті період, коли Н.П.Помойницька перейшла на роботу у СТОВ «ЛНЗ-Агро», яке орендувало землі в Матусові, а через деякий час отримала робоче місце у СТОВ «Агрофірма «Вись».

— До обов’язків вагаря мені було не звикати, ще після закінчення матусівської школи здобула професію товарознавця в Донецькому торгово-економічному технікумі, — пояснює вона і посміхаючись, додає, — Тож про порядок відпуску та приймання продукції знала.

І зимової пори, і зараз, навесні, у СТОВ «Агрофірма «Вись» триває відвантаження у вагони кукурудзи, за яке також відповідальна Ніна Петрівна.

— Нинішній сезон відвантаження розпочали ще напередодні нового року і продовжуємо досі, — додає вона. — Трапляється, що за день відвантажуємо до шістдесяти вантажівок зерна. Крім того, щодня відправляємо по кілька автомобілів з комбікомами, виготовленими на місцевому комбікормовому заводі, на тваринницькі ферми Товмача, Топильної, Княжі, Шполи, а також замінник молока — для телят на ферми Золотоніщини.

В особистому житті Ніна Петрівна — щаслива мама свого сина Максима. Розповідає, що гарно навчався син ще в школі, а зараз у свої 28 років має три вищі освіти — фахівця з іноземних мов, юриста та хіміка — і працює в обласному центрі на підприємстві ТОВ «Юрія-фарм». Тож зараз Н.П.Помойницька вже мріє про онуків.

Ольга Качан

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.