­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

— Знаєте, першого числа кожного місяця ми, бухгалтери лісових господарств, маємо прозвітуватися за виконану колективом роботу в бухгалтерію Звенигородського держлісгоспу. Звідти вже всі дані передаються в область, — пояснює вона.

У колективі Шполянського лісництва трудиться 21 працівник, з яких всього дві жінки. Це бухгалтер та одна майстер лісу. В обов’язки Т.Л.Котляр входить нарахувати усім працівникам заробітну плату, а також вона веде облік заготовленої та реалізованої лісопродукції, матеріалів для роботи.

Незабаром мине двадцять п’ять років, відколи Тетяна Леонідівна влилася до колективу лісівників, проте вона досі згадує добрим словом свою наставницю і колегу, ветерана бухгалтерської справи Любов Давидівну Скрипник.

— У перші роки роботи виконувала обов’язки касира, а Л.Д.Скрипник обіймала посаду бухгалтера, — ділиться спогадами співрозмовниця. — Після виходу колеги на заслужений відпочинок вона передала бухгалтерію мені.

Лише добрими словами відгукується про Тетяну Котляр лісничий Шполянського лісництва Олександр Хорват:

— Наше лісництво найбільше з-поміж інших, підпорядкованих Звенигородському держлісгоспу, відповідно великі і об’єми роботи, тож справ і обов’язків у бухгалтера немало. Тим більше, що помічників вона не має, виконуючи приблизно у півтора раза більше роботи, порівняно з колегами серед шести лісництв Звенигородського лісгоспу. Попри те, що у нашому лісництві по кілька разів на рік проводяться ревізії, інші перевірки, у Тетяни Леонідівни жодного разу не виявляли значних помилок чи збоїв у роботі. Вона досить уважна, професійна та вчасно виконує поставлені завдання, за що має не одну грамоту і відзнаку від керівників лісгоспу.

Схильність до точних наук ще в шкільні роки проявилася і в доньки Тетяни Котляр Юлії. Вона, як і мама, обрала професію, пов’язану з цифрами і підрахунками. Зараз трудиться у банківській сфері.

Коли заходить мова про традиції вітань з жіночим днем Восьмого березня, на обличчі Тетяни Леонідівни з’являється посмішка. Кому-кому, а їй у своєму чоловічому колективі зазвичай не бракує привітань і квітів.

Ольга Качан

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.