­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

— Знаєте, першого числа кожного місяця ми, бухгалтери лісових господарств, маємо прозвітуватися за виконану колективом роботу в бухгалтерію Звенигородського держлісгоспу. Звідти вже всі дані передаються в область, — пояснює вона.

У колективі Шполянського лісництва трудиться 21 працівник, з яких всього дві жінки. Це бухгалтер та одна майстер лісу. В обов’язки Т.Л.Котляр входить нарахувати усім працівникам заробітну плату, а також вона веде облік заготовленої та реалізованої лісопродукції, матеріалів для роботи.

Незабаром мине двадцять п’ять років, відколи Тетяна Леонідівна влилася до колективу лісівників, проте вона досі згадує добрим словом свою наставницю і колегу, ветерана бухгалтерської справи Любов Давидівну Скрипник.

— У перші роки роботи виконувала обов’язки касира, а Л.Д.Скрипник обіймала посаду бухгалтера, — ділиться спогадами співрозмовниця. — Після виходу колеги на заслужений відпочинок вона передала бухгалтерію мені.

Лише добрими словами відгукується про Тетяну Котляр лісничий Шполянського лісництва Олександр Хорват:

— Наше лісництво найбільше з-поміж інших, підпорядкованих Звенигородському держлісгоспу, відповідно великі і об’єми роботи, тож справ і обов’язків у бухгалтера немало. Тим більше, що помічників вона не має, виконуючи приблизно у півтора раза більше роботи, порівняно з колегами серед шести лісництв Звенигородського лісгоспу. Попри те, що у нашому лісництві по кілька разів на рік проводяться ревізії, інші перевірки, у Тетяни Леонідівни жодного разу не виявляли значних помилок чи збоїв у роботі. Вона досить уважна, професійна та вчасно виконує поставлені завдання, за що має не одну грамоту і відзнаку від керівників лісгоспу.

Схильність до точних наук ще в шкільні роки проявилася і в доньки Тетяни Котляр Юлії. Вона, як і мама, обрала професію, пов’язану з цифрами і підрахунками. Зараз трудиться у банківській сфері.

Коли заходить мова про традиції вітань з жіночим днем Восьмого березня, на обличчі Тетяни Леонідівни з’являється посмішка. Кому-кому, а їй у своєму чоловічому колективі зазвичай не бракує привітань і квітів.

Ольга Качан

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.