­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Біографія Володимира Олександровича Колотила – цілком звичайна для його покоління. Народився Володимир в сім’ї військового. Довелося побувати на Далекому Сході, де батько служив, в Монголії і Китаї, а виріс в селі Ярославка. Батьки працювали у місцевому колгоспі, адже з діда-прадіда у сім’ї в пошані була праця хлібороба, тож від батьків і дідів з дитинства Володимир Олександрович і перейняв любов до землі.

Через все своє життя він проніс відповідальність – не підвести, а тим більше не осоромити батька, учасника параду Перемоги, який крокував третім у першій шерензі воїнів-переможців. Авторитет батька завжди допомагав йому жити, допомагає й нині. Сам Володимир Олександрович вже має дітей і онуків, але батькове слово – виважене й справедливе слугує для нього дороговказом.

Те особливе почуття: бути серед людей, керувати ними, але ніколи не демонструвати підлеглим свою зверхність — один з його основних принципів.

Багато років тому Володимир Олександрович створив ТОВ «Сільгосптехніка», а за час, що очолює його, вивів сільгосппідприємство у лідери сільськогосподарського виробництва району. І не лише врожаями славиться підприємство.

На нарадах за участю сільгоспвиробників району Колотила часто ставлять у приклад, адже і зарплата у «Сільгосптехніці» - одна з найвищих в галузі, і з пайовиками тут розраховуються вчасно і за високим відсотком, якщо не сказати, що найвищим в районі.

Володимир Олександрович не вважає це чимось особливим, бо звик саме так, по совісті, ставитися і до працюючих, і до пайовиків. Не один раз директор повторював: «Хтось називає це щедрістю, але я цього слова не вживаю. Просто вважаю, що селянин-орендодавець заслуговує на людське ставлення до себе. Один з показників цієї самої людяності – справедливий розрахунок за орендовану землю».

Хоча керівник і не полюбляє вживати слово «щедрість», та все ж у сфері соціальної допомоги очолюване ним підприємство – серед кращих. З перших днів початку військових дій на сході нашої країни Володимир Колотило взявся допомагати армійцям. Продукти харчування, два КамАЗи, кошти, перераховані на потреби військових, — ось неповний список добрих справ Володимира Олександровича. Не відмовляє в допомозі шполянам – саме за це наприкінці минулого року в День міста Володимир Олександрович отримав звання «Людина року» у номінації «Меценат року».

Сільський голова з Лип’янки Сергій Іщенко якось звернувся до редакції з проханням подякувати В.Колотилу за виділені кошти на придбання вікон для школи. «Тільки щоб Володимир Олександрович не знав, — попросив очільник Лип’янської громади, — не любить він, коли його хвалять за добрі справи, нехай наша подяка буде для нього несподіванкою». Не лише в Лип’янці вдячні керівнику — допомагало товариство Лебединській, Товмацькій громадам. В Лебедині в ремонті пам’ятки культури – вітряка чималий внесок товариства, а в Товмачі завдяки В.О. Колотилу з’явився новий дитячий майданчик вартістю 46 тисяч гривень. Також завдяки наполегливості директора у бібліотеці найменшого села району – Кавунівки з’явився комп’ютер й інтернет.

— Докласти зусиль, аби покращити життя людей, це покликання кожного з нас, де б ми не працювали, — переконаний Володимир Олександрович.

Цими словами він керується протягом усього свого життя, а ще вважає, що кожен керівник передусім має бути Людиною, тоді не соромно буде землякам в очі дивитися.

Ті, хто пропрацював з Колотилом не один десяток років, відзначають ще одну особливу рису — він ніколи дарма не каратиме, а поступить таким чином, що людині самій стає незручно за свій вчинок. Таких керівників зараз дійсно мало залишилося. Хоча сам Володимир Олександрович, коли про це заходить мова, лише відмахується: «Та звичайний я, звичайний». І доповнює: «То зі мною трудяться працелюби, з якими можна будь-які проблеми вирішувати».

Скажете, скромність? Мабуть, тут щось більше. Він ніколи не промовив негативного про минуле, а взяти в майбутнє прагне все краще і розвивати його, аби людям жилося легше навіть в наші непевні часи.

Саме тому він вирішив балотуватися в депутати по першому виборчому окрузі до Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, аби відстоювати права виборців, які живуть поряд і в яких життєвих проблем чимало.

Катерина Вальчиковська

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.