­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 25 квітня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Біографія Володимира Олександровича Колотила – цілком звичайна для його покоління. Народився Володимир в сім’ї військового. Довелося побувати на Далекому Сході, де батько служив, в Монголії і Китаї, а виріс в селі Ярославка. Батьки працювали у місцевому колгоспі, адже з діда-прадіда у сім’ї в пошані була праця хлібороба, тож від батьків і дідів з дитинства Володимир Олександрович і перейняв любов до землі.

Через все своє життя він проніс відповідальність – не підвести, а тим більше не осоромити батька, учасника параду Перемоги, який крокував третім у першій шерензі воїнів-переможців. Авторитет батька завжди допомагав йому жити, допомагає й нині. Сам Володимир Олександрович вже має дітей і онуків, але батькове слово – виважене й справедливе слугує для нього дороговказом.

Те особливе почуття: бути серед людей, керувати ними, але ніколи не демонструвати підлеглим свою зверхність — один з його основних принципів.

Багато років тому Володимир Олександрович створив ТОВ «Сільгосптехніка», а за час, що очолює його, вивів сільгосппідприємство у лідери сільськогосподарського виробництва району. І не лише врожаями славиться підприємство.

На нарадах за участю сільгоспвиробників району Колотила часто ставлять у приклад, адже і зарплата у «Сільгосптехніці» - одна з найвищих в галузі, і з пайовиками тут розраховуються вчасно і за високим відсотком, якщо не сказати, що найвищим в районі.

Володимир Олександрович не вважає це чимось особливим, бо звик саме так, по совісті, ставитися і до працюючих, і до пайовиків. Не один раз директор повторював: «Хтось називає це щедрістю, але я цього слова не вживаю. Просто вважаю, що селянин-орендодавець заслуговує на людське ставлення до себе. Один з показників цієї самої людяності – справедливий розрахунок за орендовану землю».

Хоча керівник і не полюбляє вживати слово «щедрість», та все ж у сфері соціальної допомоги очолюване ним підприємство – серед кращих. З перших днів початку військових дій на сході нашої країни Володимир Колотило взявся допомагати армійцям. Продукти харчування, два КамАЗи, кошти, перераховані на потреби військових, — ось неповний список добрих справ Володимира Олександровича. Не відмовляє в допомозі шполянам – саме за це наприкінці минулого року в День міста Володимир Олександрович отримав звання «Людина року» у номінації «Меценат року».

Сільський голова з Лип’янки Сергій Іщенко якось звернувся до редакції з проханням подякувати В.Колотилу за виділені кошти на придбання вікон для школи. «Тільки щоб Володимир Олександрович не знав, — попросив очільник Лип’янської громади, — не любить він, коли його хвалять за добрі справи, нехай наша подяка буде для нього несподіванкою». Не лише в Лип’янці вдячні керівнику — допомагало товариство Лебединській, Товмацькій громадам. В Лебедині в ремонті пам’ятки культури – вітряка чималий внесок товариства, а в Товмачі завдяки В.О. Колотилу з’явився новий дитячий майданчик вартістю 46 тисяч гривень. Також завдяки наполегливості директора у бібліотеці найменшого села району – Кавунівки з’явився комп’ютер й інтернет.

— Докласти зусиль, аби покращити життя людей, це покликання кожного з нас, де б ми не працювали, — переконаний Володимир Олександрович.

Цими словами він керується протягом усього свого життя, а ще вважає, що кожен керівник передусім має бути Людиною, тоді не соромно буде землякам в очі дивитися.

Ті, хто пропрацював з Колотилом не один десяток років, відзначають ще одну особливу рису — він ніколи дарма не каратиме, а поступить таким чином, що людині самій стає незручно за свій вчинок. Таких керівників зараз дійсно мало залишилося. Хоча сам Володимир Олександрович, коли про це заходить мова, лише відмахується: «Та звичайний я, звичайний». І доповнює: «То зі мною трудяться працелюби, з якими можна будь-які проблеми вирішувати».

Скажете, скромність? Мабуть, тут щось більше. Він ніколи не промовив негативного про минуле, а взяти в майбутнє прагне все краще і розвивати його, аби людям жилося легше навіть в наші непевні часи.

Саме тому він вирішив балотуватися в депутати по першому виборчому окрузі до Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, аби відстоювати права виборців, які живуть поряд і в яких життєвих проблем чимало.

Катерина Вальчиковська

Актуальні новини

Заява від НАУМ

on 19 квітня 2018

Національна асоціація українських медіа заявляє про готовність до усіх форм і методів боротьби за право на свободу, право на життя...

Чого на ТОВ «Маяк-Агро» подали до суду

on 19 квітня 2018

17 квітня 2018 року в Шполянському суді відбулося попереднє слухання справи, в якій житель Шполи Сергій Леонідович Мошенський позивається до...

Хто ж землю обробляє, коли працівників не має?

on 19 квітня 2018

12 квітня відбулося засідання міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань детінізації економіки та легалізації заробітної плати, яке очолив голова райдержадміністрації Володимир...

Скільки українці відпочиватимуть у травні

on 12 квітня 2018

У квітні-травні українці матимуть 10 офіційних вихідних і свят через травневі свята. Чотири офіційні вихідні українці матимуть з 28 квітня до...

Шполяни платять за лікування хворих з інших районів

on 12 квітня 2018

Медична реформа засвідчила проблеми не лише майбутнього, а й нинішні, в час перехідного періоду.

Що робити, якщо в медзакладі відмовляють від вільного вибору лікаря

on 12 квітня 2018

Кампанія “Лікар для кожної сім’ї” триває в Україні з 2 квітня. В її рамках громадяни підписують із сімейним лікарем, терапевтом,...

Скільки коштуватиме весняний призов

on 12 квітня 2018

У квітні-травні на строкову військову службу заплановано призвати 15 190 чоловік. Із них майже 9000 — до лав Збройних сил...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.