­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 18 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Вчитель вписує в нашу біографію одну з перших сторінок. Саме вчителі, коли ми цього ще навіть не усвідомлюємо, вчать нас розбиратися в навколишньому світі, у складних людських взаєминах, допомагають опановувати професію, дають путівку в життя.

І ким би не стала людина у житті — лікарем або інженером, музикантом або вченим, кожен з почуттям вдячності згадує свою школу, свого улюбленого вчителя. Саме такими словами колишні учні Миколи Степановича Черкасова згадують свого вчителя і дякують йому за науку.

Микола Степанович понад тридцять років пропрацював в Лебединській середній школі №2 вчителем фізики. Його уроки запам’ятались динамічністю, чіткою логікою викладу матеріалу, майстерністю і доступністю пояснення складного предмету, цікавими дослідами та експериментами, а також доброзичливістю і справедливими вимогами до учнів. Людина доброї душі, він ніколи не ділив своїх учнів на улюблених і нелюбих, однаково любив і пустуна, і слухняного. А ще згадують колишні школярі свої заняття у науковому фізико – технічному гуртку. Щовесни в День космонавтики хлопчики поспішали до школи, адже після уроків відбувалося цікаве дійство – запуск макетів ракет. Гуртківці з великим бажанням займалися конструюванням, виготовленням приладів, а найдосконаліші з них застосовувалися в дії. І вчитель з великим завзяттям заохочував учнів до творчості. Кабінет фізики, яким завідував він, був одним з найкращих в районі.

А ще Микола Степанович був улюбленцем педагогічного колективу. Завжди підтримував доброзичливу атмосферу, особливо на перервах, після складного уроку в учительській чулися жарти Миколи Степановича і відновлювався веселий настрій у колег.

За успіхи, досягнуті у навчанні та вихованні молоді, М.С.Черкасов неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства освіти України, обласного і районного управління народної освіти, значком «Переможець соціалістичного змагання», знаком Міністерства освіти УРСР «Відмінник народної освіти», його досвід роботи занесений у картотеку кращого педагогічного досвіду Черкащини.

Разом з дружиною Євдокією Іванівною виховали двох синів Ігоря і Олександра, мають двох улюблених онуків, які часто провідують любих дідуся і бабусю.

15 квітня 2017 року Миколі Степановичу Черкасову виповнюється 80 років. Педагогічний, учнівський і батьківський колективи Лебединського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» щиро вітають Миколу Степановича з ювілеєм! Бажаємо міцного козацького здоров’я, мирного неба над головою, життєвої наснаги, матеріальних статків, сімейного благополуччя, добробуту Вашій родині, Божого благословення!

Актуальні новини

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Паспортів-карток більшає

on 12 жовтня 2018

В Україні діє чіткий порядок видачі паспортів у вигляді ID-карток: після досягнення відповідного віку, при відновленні посвідчення особи після втрати...

Чому сільський голова Сигнаївки проти об’єднання з Шполянською ОТГ

on 04 жовтня 2018

На останній селекторній нараді, що проводилася облдержадміністрацією минулого понеділка, прозвучала інформація про те, ніби жителі Сигнаївки та Мар’янівки дали згоду...

За виключені фари вдень шполянських водіїв штрафуватимуть на 425 грн.

on 04 жовтня 2018

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Відповідно до пункту 9.8 Правил...

12 черкаських ОТГ отримали землі у комунальну власність

on 04 жовтня 2018

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність 12-ом об’єднаним територіальним громадам. Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.