­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Вчитель вписує в нашу біографію одну з перших сторінок. Саме вчителі, коли ми цього ще навіть не усвідомлюємо, вчать нас розбиратися в навколишньому світі, у складних людських взаєминах, допомагають опановувати професію, дають путівку в життя.

І ким би не стала людина у житті — лікарем або інженером, музикантом або вченим, кожен з почуттям вдячності згадує свою школу, свого улюбленого вчителя. Саме такими словами колишні учні Миколи Степановича Черкасова згадують свого вчителя і дякують йому за науку.

Микола Степанович понад тридцять років пропрацював в Лебединській середній школі №2 вчителем фізики. Його уроки запам’ятались динамічністю, чіткою логікою викладу матеріалу, майстерністю і доступністю пояснення складного предмету, цікавими дослідами та експериментами, а також доброзичливістю і справедливими вимогами до учнів. Людина доброї душі, він ніколи не ділив своїх учнів на улюблених і нелюбих, однаково любив і пустуна, і слухняного. А ще згадують колишні школярі свої заняття у науковому фізико – технічному гуртку. Щовесни в День космонавтики хлопчики поспішали до школи, адже після уроків відбувалося цікаве дійство – запуск макетів ракет. Гуртківці з великим бажанням займалися конструюванням, виготовленням приладів, а найдосконаліші з них застосовувалися в дії. І вчитель з великим завзяттям заохочував учнів до творчості. Кабінет фізики, яким завідував він, був одним з найкращих в районі.

А ще Микола Степанович був улюбленцем педагогічного колективу. Завжди підтримував доброзичливу атмосферу, особливо на перервах, після складного уроку в учительській чулися жарти Миколи Степановича і відновлювався веселий настрій у колег.

За успіхи, досягнуті у навчанні та вихованні молоді, М.С.Черкасов неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства освіти України, обласного і районного управління народної освіти, значком «Переможець соціалістичного змагання», знаком Міністерства освіти УРСР «Відмінник народної освіти», його досвід роботи занесений у картотеку кращого педагогічного досвіду Черкащини.

Разом з дружиною Євдокією Іванівною виховали двох синів Ігоря і Олександра, мають двох улюблених онуків, які часто провідують любих дідуся і бабусю.

15 квітня 2017 року Миколі Степановичу Черкасову виповнюється 80 років. Педагогічний, учнівський і батьківський колективи Лебединського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» щиро вітають Миколу Степановича з ювілеєм! Бажаємо міцного козацького здоров’я, мирного неба над головою, життєвої наснаги, матеріальних статків, сімейного благополуччя, добробуту Вашій родині, Божого благословення!

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.