­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 21 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Вчитель вписує в нашу біографію одну з перших сторінок. Саме вчителі, коли ми цього ще навіть не усвідомлюємо, вчать нас розбиратися в навколишньому світі, у складних людських взаєминах, допомагають опановувати професію, дають путівку в життя.

І ким би не стала людина у житті — лікарем або інженером, музикантом або вченим, кожен з почуттям вдячності згадує свою школу, свого улюбленого вчителя. Саме такими словами колишні учні Миколи Степановича Черкасова згадують свого вчителя і дякують йому за науку.

Микола Степанович понад тридцять років пропрацював в Лебединській середній школі №2 вчителем фізики. Його уроки запам’ятались динамічністю, чіткою логікою викладу матеріалу, майстерністю і доступністю пояснення складного предмету, цікавими дослідами та експериментами, а також доброзичливістю і справедливими вимогами до учнів. Людина доброї душі, він ніколи не ділив своїх учнів на улюблених і нелюбих, однаково любив і пустуна, і слухняного. А ще згадують колишні школярі свої заняття у науковому фізико – технічному гуртку. Щовесни в День космонавтики хлопчики поспішали до школи, адже після уроків відбувалося цікаве дійство – запуск макетів ракет. Гуртківці з великим бажанням займалися конструюванням, виготовленням приладів, а найдосконаліші з них застосовувалися в дії. І вчитель з великим завзяттям заохочував учнів до творчості. Кабінет фізики, яким завідував він, був одним з найкращих в районі.

А ще Микола Степанович був улюбленцем педагогічного колективу. Завжди підтримував доброзичливу атмосферу, особливо на перервах, після складного уроку в учительській чулися жарти Миколи Степановича і відновлювався веселий настрій у колег.

За успіхи, досягнуті у навчанні та вихованні молоді, М.С.Черкасов неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства освіти України, обласного і районного управління народної освіти, значком «Переможець соціалістичного змагання», знаком Міністерства освіти УРСР «Відмінник народної освіти», його досвід роботи занесений у картотеку кращого педагогічного досвіду Черкащини.

Разом з дружиною Євдокією Іванівною виховали двох синів Ігоря і Олександра, мають двох улюблених онуків, які часто провідують любих дідуся і бабусю.

15 квітня 2017 року Миколі Степановичу Черкасову виповнюється 80 років. Педагогічний, учнівський і батьківський колективи Лебединського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» щиро вітають Миколу Степановича з ювілеєм! Бажаємо міцного козацького здоров’я, мирного неба над головою, життєвої наснаги, матеріальних статків, сімейного благополуччя, добробуту Вашій родині, Божого благословення!

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.