­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 29 30

Наш Інклюзивно-ресурсний центр з’явився з початку нинішнього навчального року   після реорганізації Шполянської психолого-медико-педагогічної консультації.

Це установа, до якої зможуть звернутися батьки дітей віком від 2 до 18 років для здійснення комплексної оцінки розвитку дитини, визначення її особливих освітніх потреб та розробки індивідуальної програми розвитку із зазначенням усіх рекомендацій щодо особливостей навчання та отримання корекційних та розвиткових послуг. До слова, йдеться про всіх дітей, які проживають на   території району, а не тільки про дітей з порушеннями розвитку чи з інвалідністю. У нас працюють вчитель-логопед Ілона Олегівна Присяжненко та практичний психолог Аліна Сергіївна Холзакова.

Комплексну оцінку дитини фахівці інклюзивно-ресурсного центру проводитимуть лише за бажанням батьків і лише щодо визначення її особливих освітніх потреб, тобто формування індивідуальної програми розвитку, розробки корекційних занять, які можуть бути не пов’язані із діагнозом або інвалідністю дитини.

  На сьогодні є кілька варіантів, як діти з особливими освітніми потребами можуть здобувати загальну середню освіту. Це загальноосвітні школи з інклюзивними та спеціальними класами, спеціальні школи, навчально-реабілітаційні центри. Окрім того, є індивідуальна форма навчання. Для дітей з інвалідністю   переведення на індивідуальну форму відбувається за рішенням лікарсько-консультаційної комісії.   Проте вибір форми навчання має бути виваженим та враховувати насамперед інтереси дитини! Тож батькам потрібно дослухатися до рекомендацій лікарів, освітян та соціальних працівників. Якщо спеціалісти не заперечують можливості навчання в школі, краще надати дитині таку можливість. Адже їй потрібно вчитися жити в суспільстві. Вибрати форму навчання – то справа батьків, але виявити в дитини  особливості та надати їй відповідні корекційні та розвиткові послуги — це вже справа фахівців нашого Центру.

Запрошуємо всіх батьків, які вважають, що їхня дитина особлива і потребує додаткових послуг,   на індивідуальні чи групові заняття та отримати психологічну, корекційну, логопедичну, емоційно-розвантажувальну допомогу. Ми не проти, коли батьки виявляють бажання приєднатися до нашої роботи, якщо це, звісно, не заважає самій дитині.  Заняття починаються  з 15 листопада 2018 року. Всі послуги безкоштовні.

Ми знаходимося за адресою: м.Шпола, вул.Соборна, 45, приміщення міжшкільного навчально-виробничого комбінату, кабінет інклюзивно-ресурсного центру.  Телефони (04741)5-32-33, (097)2911862.

Ольга Толчініна, директор інклюзивно-ресурсного центру

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.