­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 26 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Мені в житті щастить на хороших і порядних людей. Людей, які протягом 53 років моєї педагогічної праці крокували поруч, підказували, навчали, а згодом навчались у мене.

Я не можу не подякувати учням, батькам і педагогічному колективу Сигнаївського навчально-виховного комплексу за повагу до своєї праці. Школа-родина, яка увійшла до десятки найкращих шкіл України, а в рейтингу шкіл-родин отримала перше місце, не могла б існувати також без підтримки влади і бізнесу. Я щиро вдячна сільському голові Сигнаївки Сергію Ошовському, депутатам сільської ради, які завжди з розумінням ставилися до потреб нашого навчального закладу. Неоціненною була і є підтримка директора ВАТ «Сигнаївський КХП» Миколи Полтавця, працівників соціальної сфери, сільських медиків. Окрема вдячність голові райдержадміністрації Володимиру Потапенку і начальнику відділу освіти, в справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації Павлу Вербівському за розуміння і підтримку.

Ми збудували чудову і сучасну школу, квітне біля неї сад, подарований Борисом Семеновичем Шеметом. Діти виховувалися і виховуються справжніми патріотами своєї землі. Із школи-родини вийшли знамениті земляки – Іван Шульга, Михайло Волков. Є серед наших випускників багато педагогів, п’ятеро моїх учнів стали директорами шкіл на Шполянщині. Це Лариса Бобошко, Валентина Погоріла, Анатолій Сторчак, Юрій П’яних, Світлана Сотник.

Генрі Форд колись писав: «Зібратися разом — це початок, триматися разом — це прогрес, працювати разом — це успіх!» Мій життєвий досвід доводить, що успіх приходить туди, де працюють креативні фахівці. Так, як працює колектив мого рідного Сигнаївського НВК. Доказом цього є відродження діяльності хору «Родина», де любов до пісні об’єднала вчителів, батьків і дітей.

Сьогодні в моїй рідній школі працює молодий колектив, який очолив ще один мій учень Євген Бесараб. Я вірю, що все задумане він втілюватиме в життя і школа-родина з року в рік ставатиме ще кращою.

Не зітреться з пам’яті випускний вечір минулого навчального року, коли зі сцени сільського будинку культури я оголосила, що йду з посади директора. Коли випускники різних років зі сльозами і квітами дякували мені за роботу. Я не покину свою рідну школу, своє дітище ніколи. Багато зроблено — багато планів. Школа-родина залишиться в моєму серці назавжди, я завжди вболіватиму за шкільне життя, за моїх вихованців, за нові покоління учнів, які переступатимуть поріг школи. Не полишу й улюбленого хору «Родина», почесним учасником якого є. Вже в грудні на нас чекає новий фестиваль в Одесі.

Життя не закінчилося, закінчилася лише кар’єра педагога. Є для кого жити, є родина, онуки, правнуки. Але сторінка, на якій вписані роки роботи в Сигнаївці, завжди займатиме почесне місце в моїй книзі Життя.

Людмила Свердел, м. Шпола

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.