­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Четвер, 19 липня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28
29 30 31        

Зал Сигнаївського будинку культури минулої суботи був переповнений. Кому не вистачало місця, стояли в проходах. Односельці прийшли помилуватися випускниками, побажати щастя у дорослому житті.

А ще в цей вечір на сцені будинку культури повинен був виступати шкільний хор «Родина», в якому брало участь не одне покоління сигнаївчан. Учні школи, батьки об’їздили не одне місто України, приймаючи участь в різних конкурсах та привезли не одну нагороду. Їх виступами захоплювалися в Києві, Львові, Черкасах.

Але якими б не були успішними виступи хору «Родина» на сценах інших міст України, найтепліше їх зустрічають на сцені сільського будинку культури в Сигнаївці.

Випускний вечір тривав в школі близько двох годин, а коли розпочиналися виступи хору «Родина», на сцену піднялася директор Сигнаївської школи Людмила Свердел. До таких її виступів тут теж звикли. Вона — невід’ємна частина колективу вже багато років і завдяки її організаторським здібностям він працював і працює.

Але нинішній виступ був особливий. Людмила Павлівна повідомила, що це її 38-ий випуск учнів і … останній. Вона вирішила піти на заслужений відпочинок.

В залі стало тихо, а потім присутні піднялися і оплесками дякували за зроблене Людмилою Павлівною в освітньому закладі. Просили не кидати школу, в декого на очах були сльози. Ледве їх стримувала і сама Людмила Павлівна.

В цей вечір Людмилу Свердел проводжали з повагою, з вдячністю. І це прощання було від чистого серця, від душі.

Сама ж Людмила Павлівна впевнена, що колектив в школі згуртований, дружній, вміє переборювати труднощі і йому під силу долати нові вершини освітньої ниви.

Актуальні новини

А пенсіонери й не знають, що воно, оте ОТГ

on 13 липня 2018

Павлівка завжди була частиною Матусова і водночас вважалася ніби відокремленою. Багато років тут діяв успішний і знаменитий Матусівський радгосп, де...

В газети розширилася географія читачів

on 05 липня 2018

Другий рік розпочався, як редакція газети «Шполянські вісті» після роздержавлення шляхом перетворення стала ТОВ «Редакція газети «Шполянські вісті» і випускає...

Забудовники платять свої кошти, через бездіяльність міськради

on 05 липня 2018

Проблема з оновленням (коригуванням) генерального плану Шполи виникла не сьогодні і не вчора. Її вже називають «проблемою з бородою». Справа...

ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ МЕДІА

on 05 липня 2018

У День Конституції України Національна асоціація українських медіа (НАУМ) нагадує можновладцям, що право громадян на інформацію має найвищий конституційний захист....

За красою ставайте… у чергу

on 05 липня 2018

З одного боку, проблем в українців, як і в земляків-шполян, сьогодні вистачає. З іншого боку, наші жінки, якими б не...

Копійки поступово зникнуть

on 05 липня 2018

1 липня Нацбанк припинив випуск монет номіналом 1, 2, 5 і 25 копійок (карбуватимуть лише 10 і 50). Утім, дрібняки...

У міськраді не поважають пенсіонерів?

on 27 червня 2018

Подібні звернення до редакції останнім часом почастішали. Більшість тих, хто звертається, пенсіонери. Вони ніяк не можуть зрозуміти, як могло статися,...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.