­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 20 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < липня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            

Нещодавно у Шполянській школі №1 зустрілися восьмикласники усіх чотирьох шкіл міста. Тут відбулися цікаві і незвичні змагання в ході обласного конкурсу за підтримки благодійного фонду «Урожай громаді» та особисто директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького.

Разом з командою «Наукової ліги», яка має на меті реалізувати програму для дітей середніх класів, школярі проводили цікаві експерименти. І учні, і педагоги змогли пересвідчитися у достовірності фізичних і хімічних явищ.  Така програма стартувала в Катеринополі, а загалом пройшла у восьми районах Черкащини і завершився перший її етап у Шполі.

Завдяки проекту наукового шоу та інтерактивним заняттям діти отримали змогу підкріпити свої теоретичні знання практичним досвідом, а головне – позитивними емоціями. Мета «Наукової ліги» - комплексно підійти до вивчення певних природних явищ та законів через розвиток творчих здібностей та винахідництва. Заняття розраховані на те, що діти також отримають передові сучасні і практичні знання з природознавчих наук, технології, інженерії, мистецтва та математики. Презентував програму координатор проекту «Наукові пікніки» та стипендіат програми «Завтра.UA» Євген Стромило.

За словами учителя-методиста, вчительки хімії Шполянського НВК №2-ліцею Галини Сабадаш,  така програма для школярів надзвичайно важлива.

— Коли наука повертається до дітей обличчям, це завжди цікаво, — вважає вона. — Було приємно спостерігати, як горіли у наших школярів очі, коли їм демонстрували захоплюючі досліди, як виготовляється гарячий сніг, а за допомогою сухого льоду утворюється дим. Важливий і той момент, що під час заходу розглядався не один шкільний предмет, а різні — хімія, фізика, математика — комплексно. Без спонсорів такі наукові шоу неможливі.

— Підтримав цей конкурс, тому що бачу в подібних проектах величезну можливість для молоді знайти себе в науці. Не секрет, що такі великі українські вчені як Ігор Сікорський, Євген Патон, Сергій Корольов не закінчували європейських шкіл, вони навчалися в таких самих закладах, що й ми з вами. Але їхній успіх в житті напряму залежав від успіху в школі, це аксіома. І саме «Наукова ліга» покликана дати гідний старт майбутнім українським вченим, — переконаний директор ТОВ "НВФ "УРОЖАЙ" Олег Васецький.

З шести команд «Креатив», «Ходячі електрони», «Юні хіміки», «Смайл», «Перлина Шполянщини» та «Steam» визначалася найдружніша, учасники якої швидко і нестандартно мислять та творять. За результатами змагань Євген Стромило оголосив, що перше місце дісталося «Юним хімікам» з Шполянського НВК №2-ліцею (фото вгорі). Вони разом з переможцями першого етапу конкурсу з інших районів в якості нагороди побувають в столичному музеї «Експериментаніум». Для конкурсантів передбачені й інші цінні подарунки від Олега Васецького.

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.