­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 21 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас своїми невмирущими, а часом і пророчими поезіями. Днями в Сигнаївській школі-родині відбувся тематичний вечір «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу»,  у якому взяли участь учні, батьки, вчителі, жителі села, а також гості, серед яких голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, начальник відділу культури Анатолій Лозовий.

Головною інтригою стала поява на сцені випускника школи, заслуженого працівника культури України, кандидата мистецтвознавства, академіка Академії сучасного мистецтва соціального прогресу і творчості УАН, Героя козацтва України Михайла Волкова в образі Тараса Шевченка. Він виявив бажання відвідати рідне село, свою школу в день пам’яті Пророка, зігравши роль поета.

Про оформлення зали ми подбали заздалегідь. Сцену прикрасив портрет поета в обрамленні двох рушників завдовжки чотири метри кожен, вишитих нашими учнями, вчителями і батьками під керівництвом ветеранів педагогічної ниви Ніни Мартинюк та Аліни Подосєнової. Ці вироби стали реліквією нашої української світлиці.

«Думи мої, думи мої, лихо мені з вами..» - линуть пророчі слова поета у виконанні учня 10 класу Валентина Зубріцького. Тієї миті з-за сцени виходить наш Тарас, у якого перевтілився М.К.Волков, артистично декламуючи вірш «Перебендя». Із дитячих вуст, неначе святе писання, линуть вірші «Лілея», «І мертвим, і живим» у виконанні Марічки Ніколенко та Дмитра Шульги (учні 11 і 10 класів), пісні «Бандуристе, орле сизий» (Таня Марченко, 10 клас), «Тече вода з-під явора» (дитячий ансамбль), «Садок вишневий коло хати» (Алевтина Мураховська), «Така її доля» (Альона Черевко), «Не тополю високую» (Таня Марченко і Альона Черевко), а також «По діброві вітер виє» та «Наша дума, наша пісня» у виконанні викладачів музичної школи Валерії Підмогильної і Зінаїди Яценко, «Б’ють пороги» (Ірина Таран) та «Сонце заходить» - ансамбль викладачів музичної школи.

На завершення свята знову виходить Кобзар, декламуючи вірш «Заповіт» під пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні хору «Родина». Михайло Костянтинович допоміг нам ще раз глибше розкрити талант Т.Шевченка, повернутися обличчям до загальнолюдських цінностей. Приємний сюрприз очікував і на Михайла Волкова. Подякувавши учасникам свята, зокрема Михайлу Костянтиновичу, за підготовку заходу, сільський голова Сергій Ошовський оголосив рішення сесії сільської ради про присвоєння відомому землякові звання «Почесний громадянин села Сигнаївка» і вручив сертифікат та посвідчення.

Вся наша школа-родина висловлює свою любов і повагу Михайлу Костянтиновичу, бажає йому довголіття, здоров’я, подальшого натхнення у роботі.

Людмила Свердел, директор Сигнаївського НВК

Актуальні новини

Проекти і реальність: Хто покарає міського голову за невиконання закону?

on 18 січня 2018

Від 1 січня 2018 року в Україні встановлюється заборона на захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Водночас, українців зобов’язують сортувати сміття....

14 випадків кору зафіксовано на Черкащині

on 18 січня 2018

Так, у Золотоніському районі зареєстровано 10 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Звенигородському та Маньківському районах по 1....

Зупинки будуть з кіосками

on 18 січня 2018

— Що за нові зупинки з кіосками почали встановлювати у центрі міста? І що там продаватимуть? Людмила Д., м.Шпола

Необережність убиває

on 18 січня 2018

Держслужба з надзвичайних ситуацій оприлюднила трагічні цифри — рік щойно почався, а вже 95 українців загинули у вогні. Рятувальники наголошують:...

На зміну «Синьому киту» прийшла «Червона сова»

on 18 січня 2018

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів». Спочатку...

Загинув на свято

on 18 січня 2018

Рятувальники неодноразово попереджали про обережність поводження на льоду, та, на жаль, не всі цих рекомендацій дотримуються.

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.