­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 18 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас своїми невмирущими, а часом і пророчими поезіями. Днями в Сигнаївській школі-родині відбувся тематичний вечір «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу»,  у якому взяли участь учні, батьки, вчителі, жителі села, а також гості, серед яких голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, начальник відділу культури Анатолій Лозовий.

Головною інтригою стала поява на сцені випускника школи, заслуженого працівника культури України, кандидата мистецтвознавства, академіка Академії сучасного мистецтва соціального прогресу і творчості УАН, Героя козацтва України Михайла Волкова в образі Тараса Шевченка. Він виявив бажання відвідати рідне село, свою школу в день пам’яті Пророка, зігравши роль поета.

Про оформлення зали ми подбали заздалегідь. Сцену прикрасив портрет поета в обрамленні двох рушників завдовжки чотири метри кожен, вишитих нашими учнями, вчителями і батьками під керівництвом ветеранів педагогічної ниви Ніни Мартинюк та Аліни Подосєнової. Ці вироби стали реліквією нашої української світлиці.

«Думи мої, думи мої, лихо мені з вами..» - линуть пророчі слова поета у виконанні учня 10 класу Валентина Зубріцького. Тієї миті з-за сцени виходить наш Тарас, у якого перевтілився М.К.Волков, артистично декламуючи вірш «Перебендя». Із дитячих вуст, неначе святе писання, линуть вірші «Лілея», «І мертвим, і живим» у виконанні Марічки Ніколенко та Дмитра Шульги (учні 11 і 10 класів), пісні «Бандуристе, орле сизий» (Таня Марченко, 10 клас), «Тече вода з-під явора» (дитячий ансамбль), «Садок вишневий коло хати» (Алевтина Мураховська), «Така її доля» (Альона Черевко), «Не тополю високую» (Таня Марченко і Альона Черевко), а також «По діброві вітер виє» та «Наша дума, наша пісня» у виконанні викладачів музичної школи Валерії Підмогильної і Зінаїди Яценко, «Б’ють пороги» (Ірина Таран) та «Сонце заходить» - ансамбль викладачів музичної школи.

На завершення свята знову виходить Кобзар, декламуючи вірш «Заповіт» під пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні хору «Родина». Михайло Костянтинович допоміг нам ще раз глибше розкрити талант Т.Шевченка, повернутися обличчям до загальнолюдських цінностей. Приємний сюрприз очікував і на Михайла Волкова. Подякувавши учасникам свята, зокрема Михайлу Костянтиновичу, за підготовку заходу, сільський голова Сергій Ошовський оголосив рішення сесії сільської ради про присвоєння відомому землякові звання «Почесний громадянин села Сигнаївка» і вручив сертифікат та посвідчення.

Вся наша школа-родина висловлює свою любов і повагу Михайлу Костянтиновичу, бажає йому довголіття, здоров’я, подальшого натхнення у роботі.

Людмила Свердел, директор Сигнаївського НВК

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.