­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Щоб допомогти дітям розібратися в світі професій, розповісти про проблеми, пов’язані з її вибором, служба зайнятості проводить різноманітні профорієнтаційні заходи серед учнівської молоді.

В рамках  весняної акції «Випускник 2019» фахівцями Шполянської  районної філії Черкаського ОЦЗ проведено заходи для шкільної молоді, якими охоплено майже 500  юнаків і дівчат, учнів 8 – 11 класів.

Незабутні враження залишилися у команд восьмих класів «ARMY» Шполянської школи №1, «Грифіндор» зі Шполянського НВК № 2 – ліцею, «Патріоти» зі Шполянського НВК № 3-гімназії, «Вулкан» з міської школи № 5, які проявили себе досить кмітливими, ерудованими та креативними в розважальній вікторині «Калейдоскоп професій». Школярі за допомогою цікавих завдань та інтерактивних ігор змогли перевірити і поповнити свої знання про світ професії, відгадували назви професій за словесною характеристикою, з гумором і дотепністю їх  демонстрували. Не менш цікавою і пізнавальною стала зустріч старшокласників Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» з представниками Черкаського державного бізнес-коледжу, які ознайомили учнів з умовами вступу, напрямками підготовки, терміном навчання та фінансуванням. Завідувач кафедри економіки підприємства та маркетингу Наталія Кузнєцова та викладач Людмила Данилевська охоче поділилися  досягненнями їхніх студентів та відповідали на запитання.

У дружній  невимушеній атмосфері  майбутні  випускники  ділилися своїми намірами та планами на майбутнє під час  засідань клубу «Шлях до майбутньої професії». Корисним виявилося спілкування дітей з начальником відділу активної підтримки безробітних Наталею Демченко в режимі запитання-відповідь. Школярам було цікаво дізнатися про можливості працевлаштування в місті та регіоні, які професії сьогодні є затребуваними та високооплачуваними на ринку праці.

Наприкінці профорієнтаційних заходів учнівській молоді презентували  платформу «Моя професія: консультаційна мережа».  Дана система профорієнтаційного діагностування відразу зацікавлювала старшокласників своєю доступністю та  можливістю безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн  форматі.

«Така форма роботи  підвищує доступність  профорієнтаційних послуг та сприяє професійному самовизначенню молоді, розвитку її творчих здібностей та інтересів. Сподіваємось,  що подібні заходи будуть поштовхом до досягнення основної мети для кожного випускника школи — стати конкурентоспроможним на ринку праці та зайняти гідне місце в сучасному суспільстві», — прокоментував  директор районної філії Черкаського ОЦЗ  Ігор Мусюра.

Наталія

Демченко, начальник відділу активної підтримки безробітних

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.